Prowadzisz start-up? | Zaprezentuj się na Konferencji Blockchain i Finanse!

825

Już 10 stycznia 2020 r. spotkamy się w Warszawie na Konferencji Blockchain i Finanse. Oprócz wysłuchania ciekawych prelekcji, wzięcia udziału w dyskusjach na temat rozwoju naszej dynamicznej branży będzie to również doskonała okazja na zaprezentowanie się przez start-upy, których działalność mieści się w ramach tematyki poruszanej podczas wydarzenia.

Prezentacje start-up’ów na Konferencji Blockchchain i Finanse

Zapraszamy przedstawicieli start-upów z branży blockchain, kryptowalut oraz sektora fin-tech do zgłaszania chęci udziału w części prezentacyjnej Konferencji poświęconej nowym, ciekawym i innowacyjnym biznesom w branży.

Proponujemy skorzystanie z możliwości 15-stominutowej prezentacji projektu, z wykorzystaniem technik audiowizualnych i wystąpieniem przedstawiciela start-upu na głównych scenach eventu. Po części prezentacyjnej przewidziane będzie kilka minut na dyskusję, włączając w to pytania z sali.

Panele prezentacyjne zostaną podzielone tematycznie, zgodnie z logistycznym rozkładem Konferencji, na dwie oddzielne obszary – Strefę Blockchain i Strefę Finanse. Wstępnie przewidujemy od 4 do 6 takich wystąpień w każdej ze stref.

Zgłoś swój udział już dziś!

Wszystkie zainteresowane start-upy z wyszczególnionych branż prosimy o wysłanie wiadomości mailowej z opisem działalności na adres [email protected] Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca października 2019 r. Uzgodnienie szczegółów wystąpienia na Konferencji nastąpi z naszej strony mailowo lub telefonicznie do 15 listopada 2019 r. Skontaktujemy się z wybranymi podmiotami.

Zostań partnerem Konferencji Blockchain i Finanse

Jeżeli 15 minut prezentacji na głównej scenie eventu to dla Ciebie zbyt mało przypominamy, że cały czas przyjmujemy zgłoszenia od podmiotów zainteresowanych wykupieniem stoiska wystawienniczego lub pakietu sponsorskiego.

Szczegółowy opis proponowanych w tym zakresie możliwości znajdziecie Państwo tutaj.

Mail kontaktowy:

[email protected]

Komentarze