Ekspansja FlyingAtom Shop na Wielką Brytanię

FlyingAtom Shop to polski sklep internetowy, w którym możemy kupić portfele sprzętowe oraz przedmioty i gadżety związane z kryptowalutami. Po roku działalności na naszym rynku firma otworzyła swoją filię w Wielkiej Brytanii – FlyingAtom Shop UK.

FlyingAtom Shop UK właśnie wystartował. Jest to pierwszy oddział sklepu poza granicami polski. W ofercie sklepu w Wielkiej Brytanii znajdziemy większość produktów (ale nie wszystkie), które znajdują się w polskiej ofercie FlyingAtom. Nie brakuje portfeli sprzętowych – FlyingAtom jest oficjalnym dystrybutorem marek Ledger oraz Trezor. Znajdziemy tam też wszystkie najpopularniejsze produkty – monety kolekcjonerskie, kryptowalutowe skarpetki, koszulki, karty do gry, poduszki i wiele innych.

FlyingAtom Shop UK warto obserwować na Facebooku. Prezentowany jest tam aktualny asortyment, wstawiane są informacje o nowościach w ofercie oraz o promocjach.

CoolWallet S is not a regular hardware wallet. It is a modern mobile solution that actually protects cryptocurrencies…

Publiée par FlyingAtom ShopUk sur Mardi 22 octobre 2019

Wysyłka produktów na terenie UK realizowana jest przy pomocy Royal Post. Za zakupione towary w sklepie można płacić też Bitcoinem.

Firma FlyingAtom nie zamierza poprzestać na tym jednym nowym rynku. W związku z planami swojego rozwoju poszukuje chętnych osób, które zostaną parterami firmy i poprowadzą lokalne odziały FlyingAtom Shop w swoich krajach. W szczególności poszukiwane są osoby, chcące poprowadzić takie sklepy w krajach Unii Europejskiej (oprócz Polski i Wielkiej Brytanii).

Jeżeli chcesz stać się częścią grupy FlyingAtom i mieć swój wkład w promocję Bitcoina i innych kryptowalut napisz na kontakt@flyingatom.shop lub zadzwoń + 48 501 801 649!

Grupa FlyingAtom® stanowi sieć stacjonarnych kantorów w całej Polsce. W biurach firmy można wymieniać kryptowaluty za gotówkę. Firma stawia także coraz więcej bitomatów – obecnie znajdziecie je w 17 lokalizacjach w całej Polsce. W 2019 roku FlyingAtom rozpoczął też sprzedaż fizycznego złota, srebra oraz diamentów.

Komentarze