Flyingatom.shop poszukuje franczyzobiorców

4 745

Poszukujemy osób chętnych do przystąpienia do franczyzy Flyingatom.shop. Jeżeli chcesz tworzyć z nami markę i otworzyć biznes zachęcamy cię do zapoznania się z naszym sklepem!

Flyingatom.shop to internetowy sklep, w którym skupiamy się na sprzedaży portfeli sprzętowych oraz gadżetów związanych z kryptowalutami, np.: koszulki, kubki, monety kolekcjonerskie, itp. 

Jesteśmy oficjalnymi dystrybutorami produktów marki Ledger oraz Trezor – dysponujemy największym w Europie wyborem portfeli sprzętowych.
Aktualnie działamy w Polsce, finalizujemy franczyzę w Wielkiej Brytanii i rozmawiamy z osobami zaintresowanymi współpracą na terenie Niemiec i Australii. Jesteśmy nastawieni głównie na kraje UE oraz USA – nie szukamy franczyzy w Polsce i Wielkiej Brytanii. Jeżeli mieszkasz w którymś z tych krajów skontaktuj się z nami, a zapoznamy cię ze szczegółami. Wymagana jest znajomość lokalnego języka.

Aktywnie poszukujemy nowych ciekawych produktów – jeżeli dysponujesz oryginalnymi gadżetami lub jesteś producentem zapraszamy do kontaktu. 

Jako grupa FlyingAtom® stanowimy sieć stacjonarnych kantorów w całej Polsce. W naszych biurach można wymieniać kryptowaluty za gotówkę. Uruchamiamy także coraz więcej bitomatów – dysponujemy już kilkunastoma urządzeniami, a liczba ta ciągle się zwiększa. Rozpoczynamy również sprzedaż fizycznego złota, srebra oraz diamentów.

Kantor i Bitomat
Bitomat
Kantor

W styczniu zorganizowaliśmy konferencję 10 lat Bitcoina – w nadchodzącym roku planujemy podobne jedyne w swoim rodzaju wydarzenie w Polsce. 

Jeżeli chcesz stać się częścią naszej grupy i mieć swój wkład w promocję Bitcoina i innych kryptowalut napisz na [email protected] lub zadzwoń + 48 501 801 649!

Komentarze