Traderzy, których warto obserwować na Twitterze! „7 wspaniałych”

Niezależnie od tego, co sądzimy o internetowych analitykach i traderach kryptowalut, jedną rzecz możemy powiedzieć o nich na pewno. I tak każdy kryptowaluciarz prędzej lub później uda się do nich, aby spróbować przewidzieć, jak zachowa się bitcoin lub inne kryptowaluty. Kim są traderzy, których warto obserwować? Sprawdźcie poniższe zestawienie.

1.Murad Mahmudov

https://twitter.com/MustStopMurad/status/1175895094773395462

Murad to szanowany i rozpoznawalny trader zwiazany z Adaptive Capital. Jako trader, tworzy często interesujące wykresy, a także aktywnie komentuje kryptowalutowe debaty i dyskusje. Trafny wybór dla wszystkich, ceniących sobie praktyczne doświadczenie!

2. PaTo

https://twitter.com/moonshilla/status/1178781466806931467

Możecie kojarzyć go z pseudoniu @crypToBanger. PaTo jest aktywny w twitterowej przestrzeni traderów już od jakiegoś czasu. Trader znany jest przede wszystkim ze swoich makrowykresów, a także ciętego humoru i “speCyficzNego styLu PisAniA”.

3. YoungTilopa

YoungTilopa to zdecydowanie jeden z mniej popularnych pseudonimów na tej liście, jednak ten trader bardzo szybko wkupił się w łaski, tworząc niezwykle przejrzyste i estetyczne wykresy, a także pokazując swoje umiejętności. Dodatkowo, często prowadzi sesje mentoringowe!

4. FilbFilb

FilbFilb obserwuje 666 osób. Taką samą stałością cechuje się jego aktywność na portalu. Poza Twitterem, angażuje się również w rozwój swojego kanału na Telegramie, gdzie szerzej opisuje swoje koncepcje i pomysły. Dodatkowo, FilbFilb co tydzień przesyła swoim subskrybentom newsletter, w którym opisuje najważniejsze rynkowe wydarzenia.

5. NebraskaGooner

https://twitter.com/nebraskangooner/status/1153337694585610240

Największą uwagę na profilu NebraskaGooner’a przyciąga jego pies! Użytkownik ten specjalizuje się w short term tradingu, a także jest zagorzałym fanem Arsenalu. Na co dzień jest jednym z doradców Glassnode.

6. CryptoCred

CryptoCred przygotowuje świetny content poświęcony tradingowi, niezależnie od poziomu Twojego doświadczenia. Jeśli chcesz nauczyć się czegoś nowego, koniecznie sprawdź jego poradniki oraz tutoriale! Jego wykresy często pomagają zrozumieć skąd biorą się wahania ceny.

7. D4rkEnergY

https://twitter.com/D4rkEnergYYY/status/1178362152404606976

D4arkEnergY zdobył popularność dzięki swojej aktywności na Tradingview, gdzie jest jednym z najwyżej ocenianych analityków. Na jego profilu na Twitterze znajdziemy mnóstwo ciekawych wykresó oraz analiz!

Traderzy których warto obserwować są na wagę złota. A czy Ty masz swoich ulubionych? Koniecznie przedstaw nam ich w komentarzu!

Komentarze