Czy Bitcoin ma już dołek za sobą? Analiza BTC, ETH, BNB

Jaki zasięg mają obecne wzrosty na Bitcoinie (BTC)?

Bitcoin znajduje się obecnie na stosunkowo podobnym poziomie co tydzień temu, jednak jest to już kolejny test poziomu. Rynek kryptowalut w odniesieniu do decyzji Rezerwy Federalnej 2 listopada zaliczył spadek. Można zauważyć, że cały czas jest to reakcja na wcześniejszą linię tendencji. We wcześniejszych analizach sprawdziła się prognoza sugerująca pierwszą reakcję spadkową w okolicy 0.618 mierzenia Fibonacciego i tak też się stało. Kolejnymi strefami do obserwacji ewentualnej reakcji podażowej są okolice 0.786 oraz 0.886, czyli wartości w rejonie 21 800$ oraz 22 400$. Te poziomy są też wyznaczone przez strefe podażową na wykresie dniowym, która powstała 12 września.

Optymistycznym sygnałem dla Bitcoina, jak i reszty kryptowalut jest ostatnia reakcja rynku na dane z 2 listopada. Można było się spodziewać większej wyprzedaży przy obecnej decyzji Rezerwy Federalnej, jednak spadek był, ale stosunkowo niewielki – co daje do myślenia, że być może dołek na Bitcoinie już mamy za sobą.

Ethereum odrabia straty

ETH również znajduje się na podobnym poziomie co tydzień temu. Zaskoczeniem jest dość mała wyprzedaż przy środowej decyzji Rezerwy Federalnej. Ethereum odbijając się od wartości 1500$ dnia 2 listopada, rozpoczyna kolejne wzrosty. Najbliższe poziomy warte uwagi na wykresie dniowym to okolice 1800-1900$ – jeśli już z dzisiejszego miejsca rozpoczną się kolejne wzrosty.

Drugim scenariuszem jest odreagowanie spadkowe w najbliższych dniach, lecz w takim przypadku zasięg potencjalnych spadków nie powinien przekraczać dziennej strefy popytowej w okolicach 1350$. Z tej strefy powinna rozpocząć się kolejna reakcja wzrostowa.

BNB

BNB bardzo pozytywnie zaskoczyło inwestorów w ostatnim czasie. W ostatnich 7 dniach Binance Coin (BNB) notuje wzrost o 15%!

W dalszych godzinach reakcja podażowa może nastąpić dopiero w okolicy 380$, gdzie wartość jest wyznaczona przez mierzenie Fibonacciego 1.618. Na moment pisania artykułu reakcja jest już na poziom 1.272 – do obserwacji. Jeśli te poziomy zostaną przebite w kolejnych dniach, dalsze wzrosty mogą sięgać nawet 450$ w dalszej perspektywie.

Powyższy tekst nie jest w żadnym wypadku poradą inwestycyjną a jedynie subiektywną analizą i poglądem autora.

Może Cię zainteresuje: TOP 3 Altcoiny z ceną poniżej 1$ z ogromnym potencjałem

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx