„Nadszedł krach”: spadają akcje, złoto, srebro, Bitcoin i nieruchomości – Czas się wzbogacić

Nadszedł krach”: spadają akcje, złoto, srebro, Bitcoin i nieruchomości – Czas się wzbogacićRobert Kiyosaki

Rynki załamują się, a wielki spadek cen, który przewidywał Robert Kiyosaki, jest się zaczął, napisał na Twitterze autor bestsellera „Bogaty ojciec, biedny ojciec”.

„Załamują się wszystkie rynki: nieruchomości, akcje, złoto, srebro oraz Bitcoin” – powiedział w tym tygodniu.

„Klasa średnia zniszczona przez wyższe ceny. Jednak bogaci stają się coraz bogatsi. Różnica w głowie, a nie portfelu”.

Kiyosaki powiedział swoim zwolennikom, aby skorzystali z okazji, aby kupić więcej nieruchomości, złota, srebra i Bitcoinów ze zniżką.

„2008 był świetnym czasem, by się wzbogacić. Wszystko poszło na sprzedaż. Pożyczyłem miliony dolarów, kupując okazje na nieruchomościach. W 2013 opublikowałem proroctwo bogatych ojców, przewidując nadchodzącą WIĘKSZĄ katastrofę. Czyli czas, kiedy stajesz się bogatszy” – powiedział w innym tweecie.

Ostatnia wyprzedaż na rynku została wywołana przemówieniem prezesa Rezerwy Federalnej Jerome’a ​​Powella na piątkowym sympozjum w Jackson Hole, podczas którego jego ton pozostał jastrzębi i zasygnalizował, że stopy mogą pozostać wyższe przez dłuższy czas.

Powell ostrzegł również, że „przyniesie to trochę bólu gospodarstwom domowym i przedsiębiorstwom”, które „są niefortunnie obarczone kosztami obniżenia inflacji”.

W odpowiedzi na wypowiedzi Powella, akcje spadły we wtorek trzeci dzień z rzędu. Tymczasem Bitcoin spadł poniżej 20 000 USD, a złoto spadło do poziomu 1730 USD za uncję.

Kiyosaki jest znany ze swoich wezwań do gromadzenia aktywów, gdy są one niedowartościowane. W połowie czerwca Kiyosaki udzielił również porad inwestycyjnych, jak przetrwać w tym wysoce inflacyjnym środowisku, mówiąc swoim zwolennikom, aby zaopatrywali się w puszki tuńczyka.

„Najlepsza inwestycja: puszki z tuńczykiem. Inflacja zaraz wystartuje. Najlepsze inwestycje to puszki tuńczyka i fasolka po bretońsku. Nie możesz jeść złota, srebra ani Bitcoinów. Możesz jeść tuńczyka z puszki i fasolkę po bretońsku. Jedzenie najważniejsze … Głód to największy problem. Zainwestuj w rozwiązanie. Uważaj – powiedział.

Według Kiyosaki, najlepszy czas na wzbogacenie się jest wtedy, gdy ceny aktywów spadają. Kiedy kryptowaluta zaczęła się zawieszać w maju, opisał spadek jako „świetną wiadomość” i powiedział:

„Krach to najlepszy czas na wzbogacenie się”.

Mądrego warto poczytać i posłuchać. I z pewnością warto obniżać średnie ceny zakupu w USD na każdym większym spadku. Krew się leje – czas kupować. Problem w tym, że krew może się długo przelewać. Dlatego ostrożnie, bo wielcy gracze zawsze grają na wykończenie „maluchów”.

Tekst powstał na podstawie publikacji: https://www.kitco.com/news/2022-08-30/-The-crash-is-here-stocks-gold-silver-bitcoin-real-estate-are-crashing-it-s-time-to-get-rich-Robert-Kiyosaki.html

Może Cię zainteresuje:

Kiyosakikrach
Komentarze (0)
Dodaj komentarz