Nie pokażesz dowodu i twarzy, nie skorzystasz z usług Binance!

Giełda Binance zakomunikowała dziś, że teraz wymaga od wszystkich użytkowników przejścia weryfikacji KYC na poziomie intermediate.

Jedna z największych, kryptowalutowych giełd świata poinformowała, że aby uzyskać dostęp do usług Binance, w tym wpłat, transakcji i wypłat kryptowalut, wszyscy nowi użytkownicy muszą przejść Intermediate Verification. Nowe regulacje weszły w życie ze skutkiem natychmiastowym:

źródło: Binance

Przedstawiciele Binance stwierdzili, że giełda na bieżąco przegląda swoje produkty i usługi w celu „określenia zmian i ulepszeń w świetle zmieniających się globalnych standardów compliance”.

Czym jest Intermediate Verivication kont Binance?

Zgodnie z zasadami weryfikacji obowiązującymi na Binance, Intermediate Verification obejmuje przesłanie dokumentu tożsamości wydanego przez organ państwowy oraz weryfikację twarzy.

W przypadku dotychczasowych użytkowników, którzy nie przeszli, jak dotąd, przez tego typu weryfikację, ich dostęp do konta będzie ograniczony do opcji „tylko wypłata”, co oznacza, że ​​mogą jedynie wypłacić aktywa, anulować zamówienia lub zamknąć pozycje.

W oświadczeniu podano, że procedura „będzie zostanie przeprowadzona etapami, aby zminimalizować zakłócenia w obsłudze użytkowników, od teraz do 2021-10-19 00:00 (UTC)”. Obecni użytkownicy mogą wznowić pełny dostęp do produktów i usług Binance, takich jak depozyty i handel, po ukończeniu przynajmniej Intermediate Verification.

Ogłoszone dzisiaj zmiany wchodzą w życie w obliczu kwestii regulacyjnych, które spiętrzyły się wokół giełdy. Warto przypomnieć, że Binance obniżyła dzienny limit wypłat dla niezweryfikowanych kont z maksymalnie 2 BTC do 0,06 BTC.

Giełda została poddana szeregowi kontroli przez globalnych regulatorów w wielu jurysdykcjach, w tym w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Kajmanach, Hongkongu i kilku krajach Unii Europejskiej.

Może Cię zainteresować:

BinanceKYC
Komentarze (0)
Dodaj komentarz