Przeglądana kategoria

Giełdy Kryptowalut

Giełdy kryptowalut to kategoria, w której znajdują się nowinki z zakresu podmiotów, które oferują wymianę, skup, sprzedaż walorów cyfrowych. W tej kategorii przeczytasz teksty na temat giełd polski i zagranicznych.

Śledzimy na bieżąco doniesienia dotyczące giełd kryptowalut i podajemy je w formie newsów. W kategorii giełdy kryptowalut znajdziesz też dłuższe teksty, które charakteryzują poszczególne podmioty. Dzięki temu będziesz na bieżąco z ofertami największych i najbardziej zaufanych giełd.

Giełdy to firmy, które pozwalają klientom handlować walutami cyfrowymi i wymieniać je na inne aktywa. Umożliwiają wymianę zasobów cyfrowych na konwencjonalne waluty FIAT lub inne waluty cyfrowe. Giełdy kryptowalut mogą być animatorami rynku, którzy zazwyczaj przyjmują spready kupna / sprzedaży jako prowizje od transakcji za swoje usługi lub po prostu pobierają opłaty korzystanie z platformy.

Giełdami kryptowalut mogą być zwykłe firmy, które oferują usługi wymiany w ramach tradycyjnych metod płatności. Mogą też rozliczać się w z klientem w walutach cyfrowych.