Zaproszenie na konferencje w Gdańsku + relacja z konferencji w Rzeszowie

816

27 października 2018 roku w Gdańsku odbędzie się konferencja organizowana przez firmę FlyingAtom z okazji otwarcia tam nowej siedziby, na którą serdecznie zapraszamy. Tymczasem zachęcamy do przeczytania relacji z konferencji, która odbyła się na początku września w Rzeszowie.

Konferencja w Gdańsku

Serdecznie zapraszamy na konferencje BTC: Bitcoin, token, cryptocurrency, połączoną z promocją otwarcia nowego biura FlyingAtom w Gdańsku dnia 27 października o godzinie 16:00, w 5-gwiazdkowym Hotelu Gdańsk Boutique. Konferencja jest bezpłatna i będzie też transmitowana live na kanale Krypto Raport.

Agenda

16:00 – 16:10 – Otwarcie konferencji
16:10 – 16:50 – Zuzanna Umińska Profit Plus: Biznes Podatki Prawo
16:55 – 17:35 – Łukasz Botorek Xminer
17:40 – 18:00 – Przerwa kawowa
18:05 – 18:45 – Robert Gawęda PZK – Polski Związek Kryptowalut
18:50 – 19:30 – Michał Stryjewski Chainers Group

Prelegenci

Zuzanna Umińska – Doradca podatkowy, członek Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Wieloletni pracownik organów podatkowych i kontroli skarbowej, z wykształcenia prawnik, z zamiłowania procesualista. Obecnie zajmuje się kreowaniem pozytywnego i bezpiecznego otoczenia podatkowego przedsiębiorców oraz doradza w racjonalizowaniu obciążeń podatkowych w procesach gospodarczych.

Temat: Biznes oparty na walutach cyfrowych wyzwania , możliwości i ryzyka
Jakie modele biznesowe najczęściej występują w biznesie krypto, jakie ryzyka biznesowe zachodzą?

Robert Gawęda – doświadczony praktyk rynków finansowych, główny trader Live Trading Room-u Wiedza Warta Milion oraz inwestor na rynku nieruchomości. Swoje doświadczenie jako trader zdobył podczas inwestycji na rynkach takich jak rynek indeksów giełdowych, ropy naftowej, metali szlachetnych oraz forex.

Temat: Dlaczego tak wielu traci pieniądze i jak to zmienić?
Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z mechanizmów jakie rządzą rynkami. Widać to dokładnie na przełomie wieków. Pewne schematy powtarzają się i będą się powtarzać. Niestety niezorientowani wiecznie będą popełniać te same błędy mimo, że informacje na ten temat są ogólnodostępne. Niestety ludzkie skłonności oraz niewiedza powodują, że pewne schematy będą wykorzystywane przez poinformowanych pozostali pozostaną tylko i wyłącznie dawcami kapitału. Podczas mojego wystąpienia dowiesz się, dlaczego ludzie tracą oraz nakreślę co jest najważniejsze, by nie poddać się emocjom.

Łukasz Botorek – Prezes kopalni kryptowalut Xminer, człowiek z wieloletnim doświadczeniem w sektorze energetyki odnawialnej w branży miningowej.

Temat: Aktualna strategia wydobycia i perspektywy inwestycyjne w moc obliczeniową na 2019 rok

 

Michał Stryjewski – zaangażowany prekursor implementacji technologii blockchain w Polsce. Od 2016 roku współzałożyciel firmy Unlimited Miners. Dystrybutor urządzeń z Azji opartych o technologię blockchain. Od dwóch lat zajmuje się wdrażaniem technologii blockchain w firmach. Skutecznie tworzy centra obliczeniowe w przedsiębiorstwach.

Temat: Optymalizacja kosztów zużycia energii za pomocą technologii blockchain
Instalacja urządzeń do automatycznego przetwarzania danych pod istniejącą infrastrukturę cieplną z wykorzystaniem paneli fotowoltaicznych lub innych alternatywnych źródeł pozyskania energii oraz sprzedaż mocy obliczeniowej. Słowa klucz: technologia blockchain, mining, kryptowaluty, optymalizacja kosztów.


Data spotkania: 27 października (sobota) 2018, godz.16:00-20:00
Miejsce spotkania: Hotel Gdańsk Boutique*****, ul. Szafarnia 9, 80-755 Gdańsk
Link do wydarzenia na Facebooku: BTC: Bitcoin, token, cryptocurrency

Relacja z konferencji w Rzeszowie

Firma FlyingAtom otworzyła swoją siedzibę w kolejnym mieście Polski – Rzeszowie. Nowe biuro znajduje się na ulicy Słowackiego 20, na 9 piętrze.  Z tej okazji 8 września w Rzeszowie odbyła się Konferencja BTC: Bitcoin, token, cryptocurrency. Od samego wejścia wrażenie robił jedyny pięciogwiazdkowy hotel na podkarpaciu – Hotel Bristol. Tym bardziej, że aby dojść do sali trzeba było przejść w głąb budynku i skorzystać z dwóch wind a to już nastawiało bardzo pozytywnie. Na sali zebrało się około 50 osób przy czym warto wspomnieć, że jeden z uczestników był wyjątkowy, ponieważ miał przeszło 90 lat! Tak więc pamiętajcie, że zawsze jest dobry czas aby dowiedzieć się czegoś nowego. Bardzo się ucieszyliśmy na takiego gościa i życzymy dużo, dużo zdrowia 🙂

Około godziny 15 zebraliśmy się z gronem redakcyjnym oraz ekipą FlyingAtom w sali konferencyjnej, aby oczekiwać gości.

Pierwsza tego wieczoru prelekcja należała do Arkadiusza Jóźwiaka z Comparic.pl. W trakcie swojego wystąpienia postarał się przybliżyć wszystkie korzyści a także wady kontraktów CFD oraz porównywał je do tradycyjnego zakupu walut cyfrowych na giełdach czy w kantorach.

Po Arku pałeczkę przejęło dwóch Panów – Mateusz i Krystian Gajaszek, co-founderzy projektu Pacific, którzy opowiadali o innowacyjnej formie finansowania projektów jaką jest STO.

Zachęcamy do obejrzenia nagrania z powyższej prelekcji. Pozostałe nagrania na naszym kanale YouTube.

Po tych dwóch prelekcjach nastąpiła pora na przerwę kawową. Wśród zapachu kawy i odgłosu chrupania ciastek zewsząd dochodziły rozmowy na temat kryptowalut i wymiana opinii między znajomymi i nieznajomymi.

Każdy gość naszej konferencji wyszedł z drobnymi upominkami

 

Gdy wszyscy nabrali już sił, rozprostowali kości i poznali nowych znajomych, nadszedł czas na kolejne wystąpienie. Aldona Leszczyńska-Mikulska – GWW Ladziński Cmoch i Wspólnicy, doradca podatkowy i radca prawny z dużym stażem. Pani Aldona zaprezentowała zgormadzonym wpływ najistotniejszych zapowiadanych lub niedawno wprowadzonych zmian podatkowych na działalność inwestorów kryptowalut. Tłumaczyła też jak dotychczas wprowadzone zmiany mogą wpłynąć na rozliczenie podatkowe inwestorów za 2018 r.  Najwięcej pytań pojawiło się właśnie podczas tej prelekcji, co pokazuje, że temat podatków wciąż jest tematem trudnym.

Ostatnim prelegentem tego wieczoru był Kamil Bejm z FxParkiet, analityk walutowy oraz student na wydziale Finanse i Rachunkowość, który specjalizuje się w Harmonic Tradingu i metodologii Fibonacciego. To właśnie o tę metodologię oparł swoje wystąpienie, opowiadając jak dzięki niej przewidział spadki na Bitcoinie.

Po zakończeniu konferencji jeszcze kilkunastu uczestników wybrało się do restauracji aby się posilić i w luźnej atmosferze kontynuować dyskusje o kryptowalutach.

Dziękujemy KryptoRaport za transmitowanie naszej konferencji!

 

Wszystkim przybyłym z tego miejsca serdecznie dziękujemy za obecność i mamy nadzieję, że wróciliście do domu pełni nowej wiedzy i z odpowiedziami na pytania, z którymi do nas przyszliście. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego kanału na YouTube.

Komentarze