Wejście na chiński rynek i wykorzystanie Blockchaina przez korporacje na lutowym Warsaw Block

Mikrofon podczas lutowej edycji Warsaw Block zostanie oddany praktykom. Opowiedzą oni o konkretnych przykładach działań biznesowych w związku z Blokchainem i rynkiem kryptowalut.

Warsaw Block odbędzie się w najbliższy czwartek 23 lutego w godzinach 19 – 22. Miejsce spotkań udostępnia nowy partner wydarzenia The Heart Warsaw, którego siedziba znajduje się przy Placu Europejskim 1 w Warszawie.

Podczas spotkania, jak zwykle będzie okazja wysłuchać trzech wystąpień. Pierwsze z nich wygłosi Mariusz Sperczyński dyrektor operacyjny i inwestor w Bitmarket. Prezentacja „Rollout from Europe to China” dotyczyć będzie jednak w większym stopniu innej inwestycji Sperczyńskiego tj. 51GoShanghai.

Drugim prelegentem będzie Paweł Kuskowski, współzałożyciel i prezes Coinfirm. Tytuł wystąpienia to „Blokchain Use-Case for Banks and Corporates„, co sugeruje, że CEO popularnego startupu testującego rozwiązania oparte na Blockchainie, opowie o własnych doświadczeniach we współpracy z „tradycyjnym” biznesem.

Jak podczas każdej edycji gospodarze przewidują część networkingową. Trzeci mówca zostanie jeszcze ogłoszony.

Spotkanie jest organizowane przez Coinfirm, technologiczny startup, który kilka tygodni pozyskał trzy miliony złotych na rozwój Blokchaina.

Na wydarzenie można się zapisać na portalach:
Facebook – https://www.facebook.com/events/1828515540748064/?active_tab=about
Meetup – https://www.meetup.com/Warsaw-Block-Monthly-Blockchain-Bitcoin-and-Startup-event/events/237705648/
Eventbrite – https://www.eventbrite.com/e/warsaw-block-the-monthly-bitcoin-and-blockchain-event-23022017-at-1900-tickets-32095094291

fot. Coinfirm
Komentarze