UNCHAIN Berlin 2019 | Zgarnij bilety od Bithub.pl!

4 571
Konferencja UNCHAIN zgromadzi w dniach 14-15 czerwca br. w Berlinie wiodących na świecie przedsiębiorców, którzy zajmują się kryptowalutami i blockchain. Dwudniowa konferencja skupi się na dzisiejszych wyzwaniach dla dojrzewającej społeczności kryptowalut, inwestorów i założycieli startupów blockchain.

Tematy

Wydarzenie, które w 2018 r. zostało uznane za jedną z 10 największych konferencji blockchain na świecie, ma na celu przekazać cenną wiedzę i spostrzeżenia na temat:

 • aktualnego statusu kryptowalut i przyszłych perspektyw rynkowych;
 • przypadki użycia blockchain i modeli biznesowych, które się na nim opierają;
 • finansowych punktów widzenia i potencjalnych strategii rozwoju;
 • kontekstu legislacyjnego;
 • wyzwań nauki i technologii w tym zakresie.

Prelegenci

W ofercie 2019 znajdują się znane osobistości, wcześni inwestorzy kryptowalut, czołowi technolodzy, założyciele przedsiębiorstw blockchain, deweloperzy i regulatorzy, łącznie ponad 30 prelegentów z ponad 20 krajów. To o wiele więcej, niż oferowano w ramach poprzedniej edycji wydarzenia.

W tegorocznej edycji UNCHAIN swoje prelekcje wygłoszą:

Brock Pierce (prezes Fundacji Bitcoin),

Tone Vays (weteran Wall Street i entuzjasta Bitcoin),

Eddy Travia (Coinsilium),

Alena Vranova (założyciel TREZOR),

Riccardo Spagni (MONERO),

Christian Decker (Blockstream),

Adam Ficsor (Wasabi Twórca portfela Bitcoin)

i inni.

Prelegenci będą dzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi najlepszych praktyk. Wśród głównych tematów, które zostaną poruszone znajdą się m. in.: przyszłość płatności kryptowalutowych, prywatność i skalowalność Bitcoin i blockchain, ewolucja kryptowalut, kwestie inwestycyjne i pozyskiwania funduszy, polityka i przyszłe scenariusze rozwoju. W ramach konferencji będzie można skorzystać z przestrzeni wystawienniczej oraz obszaru do nawiązywania kontaktów biznesowych.

Szczegóły

Oskar Giese, pomysłodawca i twórca przedsięwzięcia UNCHAIN komentuje:

„Świętujemy rzeczywiste zastosowania Bitcoin i blockchain dzięki eklektycznemu podejściu do wydarzeń. Naszym głównym celem jest wprowadzenie innowacji biznesowych między przedsiębiorcami branży kryptowalut, inwestorami i liderami tradycyjnej gospodarki z całego świata – poprzez omówienie i zbadanie pełnego potencjału zdecentralizowanej gospodarki ”

Zainteresowany?

Kiedy: 14-15 czerwca 2019

Gdzie: Berlin

Oficjalna strona wydarzenia: unchain-convention.com

Prelekcje z ubiegłorocznej edycji: YouTube

Konkurs!

Bilety są już dostępne na oficjalnej stronie internetowej. Dostęp jest ograniczony do 500 uczestników. Użyj kodu promocyjnego LEV8MPUC, aby uzyskać 20% zniżki na bilety Standard i Experience.

BitHub.pl ma 2 bilety dla jednego zwycięzcy na to wydarzenie! Co zrobić, aby wygrać?

 1. Wyślij do nas wiadomość prywatną z nazwiskiem przynajmniej jednego prelegenta, który wystąpi na UNCHAIN 2019, a którego/ -rej nazwiska nie wymieniliśmy w tym artykule.
 2. Zostaw komentarz pod postem konkursowym (sprawdź) o treści „Wysłane”
 3. Udostępnij konkursowy post

Spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi wylosujemy jedną osobę, która otrzyma od nas podwójną wejściówkę na wydarzenie UNCHAIN 2019 w Berlinie. Na wasze odpowiedzi czekamy do niedzieli, 12.05.2019 do północy. Nazwisko zwycięzcy podamy w poniedziałek, 13.05.2019 na naszym profilu facebookowym.

Uwaga: nagrodą w konkursie są wyłącznie wejściówki na wydarzenie. Organizator nie zapewnia transportu, noclegu, wyżywienia ani nie pokrywa innych dodatkowych kosztów związanych z pobytem w Berlinie.

Powodzenia!

Regulamin Konkursu

Regulamin konkursu UNCHAIN Berlin 2019 | Zgarnij bilety od Bithub.pl!

Organizator

Organizatorem konkursu jest Flying Atom Sp. z o.o., ul. Złota 59, 14 piętro (biurowiec SkyLight), 00-120 Warszawa, właściciel portalu informacyjnego o kryptowalutach i blockchain Bithub.pl

Przedmiot konkursu i nagrody

 1. Przedmiotem konkursu jest podanie imienia i nazwiska co najmniej jednego z prelegentów konferencji UNCHAIN 2019, który nie został wymieniony w poście konkursowym.
 2. Post konkursowy zostanie opublikowany na facebooku bithub.pl pod tym adresem i będzie dostępny przez cały czas trwania konkursu
 3. Nagrodą w konkursie jest jedno podwójne zaproszenie na UNCHAIN 2019, które odbędzie się 14-15 czerwca br. w Berlinie

Zasady udziału i przebieg konkursu

 1. Wyślij do na wiadomość prywatną pod konkursowym postem na facebooku  z nazwiskiem przynajmniej jednego prelegenta, który wystąpi na UNCHAIN 2019, a którego/ -rej nazwiska nie wymieniliśmy w tym artykule.
 2. Zostaw komentarz pod postem konkursowym o treści „Wysłane”
 3. Udostępnij konkursowy post

Czas trwania konkursu, sposób wyłonienia zwycięzcy i ogłoszenie wyników

 1. Konkurs trwa od 08.05.2019 do 12.05.2019
 2. Zwycięzca zostanie wyłoniony drogą losowania.
 3. Spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi wylosujemy jedną osobę, która otrzyma od nas podwójną wejściówkę na wydarzenie UNCHAIN 2019 w Berlinie.
 4. Nazwisko zwycięzcy zostanie ogłoszone na profilu facebookowym bithub.pl w poniedziałek, 13.05.2019

Ograniczenia i wyłączenia

 1. Liczą się wyłącznie zgłoszenia dokonane wg ścieżki z paragrafu 2
 2. Jedna osoba może jednorazowo dokonać jednego zgłoszenia wzięcia udziału w konkursie
 3. Bilety na UNCHAIN 2019 zapewniają wejście na imprezę. Organizator konkursu nie zapewnia Zwycięzcy transportu, wyżywienia i noclegów.
Komentarze