Nowy cykl wydarzeń Trading+ już 3 kwietnia w Poznaniu!

1 084

Już 3 kwietnia 2019 roku odbędzie się kolejne wydarzenie związane z handlem na rynku kryptowalut oraz analizą rynków finansowych. Wydarzenie o nazwie Trading+ odbędzie się 3 kwietnia o godzinie 18:00 w Poznaniu, w biurze „Plus Jeden Poznań”, przy ul. Za Bramką 1. Jest to pierwsza edycja wydarzenia Trading+. Nie zawiedziecie się, gdyż nie zabraknie ciekawych prelekcji, w tym wystąpienia naszego kolegi z redakcji, Janusza Zielińskiego! Podczas eventu będziecie mogli zaznajomić się z tajnikami analizy technicznej, a także handlem na rynkach finansowych, w tym rynku kryptowalutowym. Zaznaczamy, że wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Meetup Trading+ to nowa forma integracji środowiska polskich traderów oraz uczestników różnych rynków kapitałowych. Podczas wydarzenia będziecie mogli poznać podstawowe narzędzia umożliwiające rozpoczęcie przygody z tradingiem. Oprócz tego, prelegenci wytłumaczą tajniki analizy fundamentalnej i technicznej. Całe wydarzenie przewiduje dwie części, w których prelegenci będą wygłaszać swoje przemówienia. Pomiędzy obiema częściami będzie czas na przerwę, podczas którego będziecie mogli zamienić kilka słów z prelegentami oraz przedstawicielami przedsiębiorstw branżowych.

Warto zaznaczyć, że podczas trwania wydarzenia będą organizowane konkursy z nagrodami – dla najbardziej aktywnych uczestników. Ponadto wstęp jest bezpłatny, więc stanowi to idealną możliwość na poznanie ciekawych osobistości z branży, a także nabycie wiedzy od tradingowych ekspertów.

Podczas wydarzenia Trading+ będziecie mogli zdobyć wiedzę oraz umiejętności z zakresu:

  • Analizy technicznej,
  • Analizy fundamentalnej,
  • Psychologii inwestowania,
  • Analizy rynków, w tym rynku kryptowalutowego,
  • Rozliczania zysków i strat z tradingu.
kryptowalut
źródło: pexels.com
Prelegenci Trading+

Prelegenci, którzy wygłoszą swoje prezentacje podczas wydarzenia, związani są z rynkiem kryptowalut oraz technologią blockchain. Pierwszym mówcą będzie Grzegorz Mackiewicz, który jest ambasadorem Instytytu Kryptografii oraz aktywnym trade’rem. Grzegorz przedstawi wam zastosowania blockchainu, a także sposoby zabezpieczania Waszych funduszy. Kolejnym prelegentem jest Jakub Wierzcholski, założyciel i prezes giełdy kryptowalut BitClude. Jakub opowie o charakterystyce biznesu giełd kryptowalut. Oprócz tego, na bazie własnego doświadczenia opisze funkcjonowanie tych platform. Ostatnim prelegentem będzie Janusz Zieliński, analityk portalu BitHub.pl. Janusz opowie Wam o analizie fundamentalnej w taki sposób, aby wasze środki były możliwie najbardziej bezpieczne. Oprócz tego, omówiony zostanie również temat analizy technicznej.

Kwandrans po zakończeniu wydarzenia, tj. o 20:15, przewidywana jest integracja oraz krótkie afterparty. Serdecznie zapraszamy!

Komentarze