Szkolenia cykliczne FlyingAtom

594

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na pierwszą edycję szkoleń FlyingAtom dla początkujących o kryptowalutach i analizie technicznej. Szkolenia będą miały cykliczną formę, a pierwsza edycja odbędzie się w Poznaniu, Warszawie i Łodzi. Polecamy je wszystkim, którzy zanim zainwestują chcą zrozumieć jak działają kryptowaluty i jak interpretować wykresy kursów na giełdach.

Zaplanowany został cykl szkoleń, który ma na celu wzbogacenie Państwa wiedzę o podstawowe aspekty dotyczące kryptowalut i blockchain oraz o analizą techniczną, która pomoże podjąć trudne decyzje, w drodze ku inwestowaniu na rynku kryptowalut. Szkolenia będą odbywać się cyklicznie raz w miesiącu i są skierowane dla początkujących.

Poznań – 24.03.2018

Prowadzącymi szkolenia będą Arkadiusz Jóźwiak (analiza techniczna) oraz Janusz Zieliński (podstawy i bezpieczeństwo).

Arkadiusz Jóźwiak – z rynkiem walutowym związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywnie handluje również na rynku walutowym, kryptowalutowym i opcyjnym. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Na co dzień redaktor i analityk portalu Comparic.pl oraz blogger.

Analiza techniczna na rynku kryptowalut”

Poziomy wsparcia i oporu oraz linie trendu to podstawowe elementy analizy technicznej wykorzystywane przez doświadczonych traderów na całym świecie. Ich odpowiednie wyznaczenie pozwala zdobyć przewagę na rynku i może determinować nasze zyski bądź straty.

 • Jak poprawnie je wyznaczać i interpretować?
 • Jaką rangę nadać poszczególnym z nich?
 • Które sprawdzają się częściej, a które rzadziej?

Tego wszystkiego dowiesz się podczas specjalnego spotkania w Poznaniu. Podczas szkolenia dowiesz się również czym jest zasada zmiany biegunów oraz jak poprawnie wykonać kompleksową analizę wybranej kryptowaluty.

W trakcie tego spotkania poznasz:

 • Poziomy wsparcia i oporu
 • Linie trendu
 • Mierzenia Fibonacciego
 • Formacje świecowe
 • Rodzaje korekt
 • Zarządzanie kapitałem

Janusz Zieliński – entuzjasta kryptowalut od 2012 roku, związany z BitHub.pl od samego początku obejmując stanowisko analityka kryptowalut. Skupia się w swoich artykułach na przekazywaniu wiedzy w zrozumiały dla każdego sposób dzięki czemu były one cytowane m.in przez Forsal i Gazetę Prawną. Pomaga w zrozumieniu tego czym są i jak działają kryptowaluty oraz jak zadbać o bezpieczeństwo, żeby nie martwić się o swoje środki. Albert Einstein powiedział „Jeżeli nie potrafisz czegoś prosto wyjaśnić – to znaczy, że niewystarczająco to rozumiesz.”. Jest to zasada, którą kieruje się podczas występów na konferencjach oraz prowadzenia i organizowania szkoleń FlyingAtom z tematu kryptowalut.

„Podstawy z zakresu kryptowalut”

Podczas prezentacji zostanie wytłumaczone w przystępny i zrozumiały sposób czym jest i jak tak naprawdę działa Bitcoin. Czym zajmują się górnicy i czemu kryptografia ma tyle wspólnego z kryptowalutami. Dodatkowo wyjaśnione zostanie jak działa rewolucyjna technologia Blockchain. Dowiesz się o krótkiej lecz burzliwej historii Bitcoina, kiedy kupiono pizze za 10 000 BTC i ile baniek spekulacyjnych już było na rynku. Poza tym przedstawione zostaną różne metody trzymania swoich środków wraz z dokładnym opisem kiedy warto je używać, które są bezpieczniejsze, a które są wygodniejsze. Będziesz wiedział jak założyć swój papierowy portfel aby trzymać Bitcoiny długoterminowo i nie martwić się o ich bezpieczeństwo.

W trakcie tego spotkania poznasz:

 • Czym jest i jak działa Bitcoin?
 • Czym jest blockchain?
 • Historia Bitcoina
 • Portfele Bitcoin

Agenda szkolenia

13:00 – 14:00 – Podstawy z zakresu kryptowalut prowadzone przez Janusza Zielińskiego

14:00 – 17:00 – Analiza techniczna na rynku kryptowalut prowadzone przez Arkadiusza Jóźwiaka

Data szkolenia: 24 marca (sobota) 2018, godz. 13:00
Miejsce szkolenia: ibis Poznań Stare Miasto, ul. Kazimierza Wielkiego 23, 61-863 Poznań
Link do wydarzenia na Facebooku: Szkolenie Poznań FA

Warszawa – 26.03.2018

Szkolenie prowadzone będzie przez wyżej wspomnianego Janusza Zielińskiego i skupiać będzie się na tematyce kryptowalut, poruszone jednak będą też aspekty analizy technicznej.

W trakcie spotkania:

 • poznasz czym jest Bitcoin i blockchain oraz dowiesz się co nieco o ich historii,
 • nauczysz się zakładać własne portfele, w tym papierowy,
 • dowiesz się jak kupować waluty na giełdzie i wystawiać zlecenia,
 • poznasz wady i zalety sieci Lightning Network,
 • usłyszysz wiele przydatnych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa,
 • poznasz podstawy analizy technicznej – jak odczytywać kurs, co to jest wolumen, jakie informacje zawierają świeczki na wykresie, jak wyznaczać linie trendu oraz poziomy wsparcia i oporu.

Spotkanie będzie zdecydowanie rozszerzoną wersją omawianych w Poznaniu podstaw z dużym naciskiem na ćwiczenia i naukę przez praktykę. W części ćwiczeniowej uczestnicy między innymi:

 • Założą i zaszyfrują swój papierowy portfel,
 • założą również portfel online oraz software,
 • ukryją klucz prywatny w zdjęciu za pomocą steganografii,
 • wyznaczą poziomy wsparcia i oporu oraz przećwiczą tworzenie analizy technicznej.

Data szkolenia: 26 marca (poniedziałek) 2018, godz. 17:00-21:00
Miejsce szkolenia: Złota 59 / 14 piętro (biurowiec Skylight), 00-120 Warszawa
Wydarzenie na Facebooku: Szkolenie Warszawa FA

Łódź – 27-28.03.2018

Prowadzącym spotkanie w Łodzi będzie Patryk KempińskiAbsolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Łódzkiej.  Na co dzień pracujący w branży technologicznej. Jest fascynatem technologii blockchain oraz świata kryptowalut. Pierwszy raz zetknął się ze wspomnianym tematem na studiach parę lat temu. Urzeczony możliwościami jakie oferuje technologia blockchain oraz kryptowalut postanowił objąć swą wiedzą pozostałe aspekty branży, by w efekcie stworzyć jeden z najbardziej oglądanych kanałów popularno-naukowych o tej tematyce w Polsce – Krypto Raport. Każdą wolną chwilę wykorzystuje na zgłębianie tajników tej technologii i chętnie się nią dzieli wśród swojej publiczności.

Kierując się Waszymi sugestiami postanowiliśmy stworzyć specjalne bilety wstępu na szkolenie, dzięki czemu możesz wziąć udział tylko w jednym dniu kursu za 99zł.

Dlatego jeśli nie interesujesz się technologią lub już posiadasz wystarczającą wiedzę oraz wiesz jak bezpiecznie przechowywać kryptowaluty by nie paść ofiarą hakera, natomiast nie wiesz jak funkcjonuje giełda i jak się na niej gra – płacisz tylko 99zł i widzimy się 28 marca o godzinie 18.
Natomiast w przypadku gdy grasz już na giełdzie i Twoja wiedza na temat tradingu i analizy jest dla Ciebie wystarczająca, jednak nie znasz bitcoina ani blockchaina od strony technologicznej oraz nie wiesz jak nie popełniać błędów podczas przechowywania swoich kryptowalut, to spotykamy się 27 marca również o 18:00 na Piotrkowskiej 60.

Podsumowując:
Dzień 1. (27 marca, 18:00-21:00)
1. Czym jest bitcoin i inne kryptowaluty
2. Czym jest blockchain
3. Jak bezpiecznie przechowywać kryptowaluty
Wyeliminujemy błędy przez które inni tracą swoje oszczędności życia.
4. Portfele kryptowalut
Nauczymy na jakich portfelach przechowywać środki, jak je zakładać i obsługiwać a na końcu pokażemy Ci jak przesyłać zakupione przez Ciebie kryptowaluty. Wszystko to w formie warsztatu.

Dzień 2. (28 marca, 18:00-21:00)
1. Giełdy kryptowalut
Nauczymy Cię obsługi najpopularniejszych platform.(Bitbay, Bittrex, Binance) Wykonamy przykładowy zakup i sprzedaż bitcoina.
2. Analiza fundamentalna projektów
Nauczymy Cię poprawnie analizować projekty ,czyli na co zwracać uwagę podczas wybierania Twoich pierwszych kryptowalut oraz jak ustrzec się przed oszustwem? 
3. Analiza techniczna
Pokażemy Ci jak odczytywać dane z wykresu, czyli omówimy formacje świecowe, formacje cenowe oraz podstawowe wskaźniki. Nie zabranie wskazówek jak niwelować ryzyko strat, czyli omówimy stop loss lub take profit.

Pamiętajcie o przyniesieniu swoich laptopów, ponieważ nauka polega na praktyce a nie na samym wykładzie! 

Data szkolenia: 27 i 28 marca (wtorek i środa) 2018, godz. 18:00-21:00
Miejsce szkolenia: Twój Start Up, ul. Piotrowska 60, 90-105 Łódź
Wydarzenie na Facebooku: Szkolenie Łódź FA


Koszt każdego szkolenia to 199 PLN/os., a ilość miejsc jest ograniczona. Ważne aby każdy uczestnik zabrał ze sobą laptop z dostępem do internetu.  Każdy uczestnik po szkoleniu dostanie materiały na swój adres e-mail.

Aby się zapisać należy wykonać przelew na konto:

28 1140 2004 0000 3602 7742 9071
FlyingAtom.io Sp. z o.o.
al. Niepodległości, nr 6, 60-967 Poznań

W tytule wpisując swój mail oraz miasto.

W razie pytań prosimy o kontakt:

[email protected]
tel. 501-801-505, 501-801-506

Komentarze