Świętujmy wspólnie 10 lat Bitcoina

852

Do konferencji 10 lat Bitcoina zostało już tylko 11 dni. Świętujmy wspólnie, całą społecznością tą wyjątkową rocznicę. 26.01 w Warszawie czeka was całodzienna konferencja, połączona z galą rozdania Nexusów oraz afterparty. Dodatkowo czas między konferencją, a galą umili uczestnikom występ kabaretowy Marcina Dańca. 

31 października minęło 10 lat od publikacji przez Satoshi Nakamoto słynnego manifestu dotyczącego teorii kryptowalut. W konsekwencji 3 stycznia doszło do pierwszej transakcji w sieci Bitcoin między jego twórcą, a Halem Finney’em. Nawiązując do tych dwóch, historycznych dat w dziejach Bitcoina odbędzie się konferencja oraz gala organizowana przez portal Bithub.pl i kantor kryptowalut FlyingAtom. Całodzienne wydarzenie 10 lat Bitcoina odbędzie się już 26 stycznia w warszawskim teatrze Palladium.

Prelegenci

Wśród prelegentów na konferencji pojawią się najważniejsze nazwiska z polskiej branży kryptowalut oraz zaproszeni zagraniczni gości. Swój udział w konferencji potwierdzili: Mariusz Sperczyński (bitSecurities oraz Bitmarket),  Robert Wiecko (COO w Dash Core Group Inc), Grant Blaisdell (CoFounder and CMO – Coinfirm), Holger Klein (Decred), Jacek Czarnecki (prawnik, legal counsel w MakerDAO). Swoje wystąpienia będą mieli też Tomasz Drwięga (Parity Technologies), Jakub Zarembiński (Tokenika), Artur Wiśniowski (Sapiency), Damian Dzienio (FlyingAtom.io), Mateusz Klemczak (Pacific), Marek Kirejczyk (Universal Login) czy Rafał Zaorski (TJS).

Agenda

Agenda wydarzenia 10 lat Bitcoina:

 • 9:00 – Otwarcie rejestracji
 • 9:45 – Rozpoczęcie konferencji
 • 10:00 – 10:30 Jakub Zarembinski 
 • 10:30 – 11:00 Jacek Czarnecki
 • 11:00 – 11:30 Mariusz Sperczyński
 • 11:30 – 12:00 – Przerwa kawowa
 • 12:00 – 12:30 Robert Więcko
 • 12:30 – 13:00 Marek Kirejczyk
 • 13:00 – 14:00 – Obiad
 • 14:00 – 14:30 Mateusz Klemczak
 • 14:30 – 15:00 Rafał Zaorski
 • 15:00 – 15:30 Artur Wiśniowski
 • 15:30 – 16:00 Panel Dyskusyjny
 • 16:00 – 16:30 Damian Dzienio
 • 16:30 – 17:00 Holger Klein
 • 17:00 – 17:30 – przerwa kawowa
 • 17:30 – 18:00 Grant Blaisdell
 • 18:00 – 18:30 Tomasz Drwięga
 • 18:30 – 19:00 – Panel dyskusyjny
 • 19:00 – 19:45 – Występ kabaretowy Marcina Dańca
 • 20:00 – 21:30 – Gala rozdania nagród – Nexusów
 • 21:30 – After party To the Moon

Występ kabaretowy

Cały dzień prelekcji wymagających skupienia zwieńczony zostanie występem kabaretowym w wykonaniu Marcina Dańca, a następnie uroczystą  galą podczas której wręczymy po raz pierwszy nagrody branżowe: Nexusy.

Marcin Daniec jest jednym z najpopularniejszych satyryków w historii  polskiego kabaretu. Od lat święci triumfy na scenach w Polsce i za granicą. Fenomen Marcina Dańca wiąże się z jego znakomitym kontaktem z publicznością, której reakcje stają się częścią programu.

Pan Marcin jest znaną postacią telewizyjną, autorem i głównym wykonawcą programów: „Meeting Kabaretowy” oraz „Marzenia Marcina Dańca”. Prowadził również lubiany przez publiczność „Hit Dekady” oraz „Euro Show” w TVP2. Wyrazem sympatii publiczności dla tego wspaniałego artysty są liczne nagrody. Pierwszym cennym wyróżnieniem była otrzymana w 1993r. „Karolinka” za debiut na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Następnie nagroda tygodnika „Wprost” uznająca Marcina Dańca za jednego z dwudziestu „Kreatorów Rzeczywistości”. Artysta posiada także  4 Telekamery (w tym Złota Telekamera) oraz  5 „Błękitnych Meloników Charliego” przyznanych przez publiczność podczas Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku. Marcin Daniec w 2003 roku został uznany „Satyrykiem Wszechczasów”.

Marcin Daniec

Gala rozdania nagród

Po konferencji odbędzie się gala rozdania nagród Nexusów dla wyróżniających się osób w polskiej społeczności i branży kryptowalut. Nagrody zostaną przyznane w 10 kategoriach:

NAJLEPSZA KONFERENCJA BRANŻOWA

Wydarzenie cykliczne i nie tylko, charakteryzujące się wybitną organizacją oraz wartością edukacyjną.

NAJLEPSZY POLSKI PROJEKT BLOCKCHAIN / ICO

Założyciele lub współzałożyciele oraz członkowie zespołu (min. 50% Polaków lub z polskim kapitałem) pracującego nad innowacyjnym wykorzystaniem technologii blockchain (Open Source, ICO, rozwiązania opracowane w przedsiębiorstwach)

NAJLEPSZE ŹRÓDŁO INFORMACJI I WIEDZY

Fora społecznościowe, grupy social-media, blogi i portale, które poprzez swoją pracę wspierają edukację i/lub dostęp do bieżących informacji z branży kryptowalut.

SPOŁECZNIK ROKU

Wybitne osoby udzielające się społecznie poprzez: edukowanie, akcje charytatywne lub organizację nieodpłatnych spotkań/szkoleń dla branży.

AKTYWISTA ROKU

Osoby pracujące społecznie na linii rząd-środowisko kryptowalut.

SPECJALISTKA ROKU

Wybitne kobiety działające na rzecz branży, organizatorki inicjatyw oraz prelegentki.

MECENAS ROKU

Prawnicy i specjaliści prawa wspierający środowisko kryptowalut poprzez: rady prawne, interpretacje, artykuły lub edukację.

NAJLEPSZA FIRMA

Giełdy, kantory, kopalnie oraz producenci hardware, którzy wprowadzili najlepsze produkty/usługi lub poczynili największy rozwój w swojej specjalizacji.

NAJLEPSZY ANALITYK

Trader i/lub analityk dzielący się wiedzą i doświadczeniem ze środowiskiem prowadzący bloga, stronę lub inne otwarte grupy społecznościowe

PIESZCZOSZEK

Najbardziej pozytywna i lubiana osoba w środowisku

Bilety

Bilety są do nabycia na stronie internetowej konferencji: 10latbitcoina.com.pl. Bilety dostępne są w dwóch wersjach, zwykłych oraz VIP. W skład normalnego biletu wchodzi udział w konferencji, udział w gali rozdania nagród, udział w after party oraz obiad podczas przerwy obiadowej. Decydując się na zakup biletu VIP, otrzymujemy wszystko to, co zawiera podstawowy bilet oraz: Miejsce w strefie VIP znajdującej się na Sali teatru, Open Bar z whiskey oraz catering z „Pora na Pola” podczas trwania konferencji oraz open bar na after party.

Ceny biletów zaczynają się od 300 zł w zależności od miejsca na sali. Do 19 stycznia można je nabyć z 25% zniżką, tak więc wejście na konferencję można nabyć już za 225 zł.!

Świętując urodziny Bitcoina nie mogło zabraknąć akcentu zwiększającego jego adopcję w społeczeństwie. Zakup biletów jest, więc również możliwy w opcji płatności Bitcoinem. Jest to możliwe w sklepie FlyingAtom Shop.

Najbliższa taka okazja na świętowanie dopiero za 10 lat, więc nie warto przegapić swojej szansy. Nie zwlekaj, kup bilet już dziś!

Partnerstwo i patronaty

Jeżeli temat Bitcoina i kryptowalut jest Ci bliski i chciałbyś włączyć się w świętowanie tej rocznicy, możesz zostać partnerem lub patronem tej konferencji. W kwestii partnerstwa i sponsorowania tej imprezy należy kontaktować się na adres [email protected] lub telefonicznie 501-801-405. Jeżeli interesuje Cię patronat nad tym wydarzeniem, pisz na adres [email protected]

Organizacja konferencji jest możliwa dzięki wsparciu sponsorów. Główny ciężar finansowy wziął na siebie kantor kryptowalut FlyingAtom wraz ze sponsorem wspierającym, czyli firmą Devchain. Devchain jest Polską firmą programistyczną specjalizującą się w projektowaniu aplikacji internetowych opartych o sieć Blockchain.

Data spotkania: 26 stycznia (sobota) 2019, godz. 9:45-04:00
Miejsca spotkania: Teatr Palladium, ul. Złota 9, Warszawa
Link do strony wydarzenia: 10latbitcoina.com.pl
Link do profilu na Facebooku: 10 lat Bitcoina
Link do wydarzenia na Facebooku: 10 lat Bitcoina wydarzenie

Komentarze