Spotkanie Białostockich Sympatyków Kryptowalut

617

Już 15-go marca odbędzie się kolejne spotkanie białostockich miłośników kryptowalut organizowane przez firmę CoinLab oraz kanał Mike Satoshi. Celem spotkania jest dalsza integracja środowiska osób zainteresowanych kryptowalutami i technologią Blockchain, jak również wymiana doświadczeń i wiedzy.

Spotkaj się z Mikem Satoshim oraz sympatykami kryptowalut

Pomimo, iż od ostatniego spotkania minęło już sporo czasu Podlasie nie ma zamiaru być czarną dziurą na polskiej mapie kryptowalut. Mike Satoshi we współpracy z firmą Coinlab organizuje kolejne wydarzenie z cyklu „Spotkanie Białostockich Miłośników Kryptowalut”, którego celem jest wymiana wiedzy i doświadczeń na polu kryptowalut i technologii blockchain.

Dzięki uprzejmości firmy SoftwareHut, która nieodpłatnie udostępnia swoją salę wykładową, społeczność kryptowalutowa całego Podlasia będzie mogła spotkać się w celu wymiany wiedzy i doświadczeń.

Podczas spotkania przewidziane są dwie interesujące prelekcje. Pierwsza z nich będzie wygłoszona przez Sebastiana Dąbkowskiego z firmy BioControl na temat „Blockchain w Rolnictwie”. Jako osoba o wieloletnim doświadczeniu programistycznych, a także działająca aktywnie w zakresie tematu swojej prelekcji przedstawi on możliwe zastosowania tej nowej technologii w tradycyjnej branży produkcji żywności, tak bardzo nam wszystkim potrzebnej.

Drugą prelekcję poprowadzi Sylwia Pużuk w temacie „Czy wszystkie kryptowaluty są takie same?”, w której postara się ciekawie odpowiedzieć na postawione pytanie. W łatwy i przystępny sposób przedstawi ona różnice pomiędzy popularnymi kryptowalutami. Sylwia od wielu lat pracuje w branży ubezpieczeniowo-finansowej, a w świecie kryptowalut prowadzi grupę w której dzieli się zdobytą wiedzą oraz nowymi informacjami na temat projektów i nie tylko.

Czas pomiędzy prelekcjami będzie wypełniony przerwami networkingowami, a dzięki sponsorom z firm CoinLab i BioControl uczestnicy będą mogli posilać się pyszną pizza, a także delektować napojami i piwem.

Całość będzie później dostępna w Internecie w postaci nagrania dla wszystkich, którzy nie będą mogli uczestniczyć.

Po zakończeniu oficjalnej części wydarzenia chętni uczestnicy będą mogli udać się do jednego z białostockich pubów na integrację i dalszą wymianę poglądów.

Partnerami medialnymi całego wydarzenia są portale BitHub.pl oraz Comparic.pl

Zapraszamy też do śledzenia Bitcoin Tej, gdzie znajdziecie informacje o podobnych spotkaniach w pozostałych miastach!

spotkanie

Komentarze