Silesia Blockchain Meetup vol.#11 już we wtorek 14.05

W najbliższy wtorek 14.05 serdecznie zapraszamy do Katowic na kolejne spotkanie z serii Silesia Blockchain Meetup. Silesia Blockchain Meetup są to spotkana mające na celu integrację środowiska pasjonatów technologii blockchain oraz edukowanie poprzez zapraszanie ekspertów w swoich dziedzinach.Wstęp na meetup jest bezpłatny. 

Prelegenci:

Tomasz Waszczyk
Programista z doświadczeniem pracy w funduszach inwestycyjnych Tier 1. Zajmuję się internetem rzeczy oraz inteligentnymi kontraktami. Założyciel Silesia Blockchain Meetup – Jestem ambasadorem projektu BEAM Privacy w Polsce który zajmuje się anonimizacją przesyłanych w sieci transakcji. Bardzo lubię wyszukiwać analogie w życiu codziennym a historią (uważam, że bez znajomości historii nie można zrozumieć otaczającego nas świata, nie mówiąc już o projekcji przyszłości – bardzo pielęgnuję w sobie znajomość historii), stąd w wolnej chwilii lubię czytać książki historyczne, koncerty klasyki muzycznej oraz saunę – bez sauny i Chopina bym zwariował. Serio. 😉

Alex Romanov
R&D Manager with strong technological background and managerial skills. Always hands on. Worked on many complex projects with large distributed teams. Team player with great communication skills. Reliable and Responsible. Fluent in English, Hebrew and Russian.

Agenda:

18.15 Rejestracja uczestników spotkania
18.30 Otwarcie spotkania – Tomasz Drzewiecki, Tomasz Waszczyk
18.35 BEAM, MimbleWimble, Tomasz Waszczyk
19.00 [In English] Remote connection with Alex Romanov – Israel based, CTO BEAM
~19.45 Zakończenie spotkania, open bar

Konkurs

Podczas prezentacji odbędzie się konkurs z nagrodami oraz będzie dostępny open bar.

Data spotkania: 14 maja (wtorek) 2019 roku, godz. 18:15-21:00
Miejsce spotkania: Strefa Centralna, plac Sejmu Śląskiego 1-2, 40-032 Katowice
Wydarzenie na Meetupie: Silesia Blockchain Meetup vol.#11

Wydarzenie na Facebooku: Silesia Blockchain Meetup vol.#11 Facebook

Komentarze