Rekord goni rekord – 10 000$ ATH Bitcoina!

654

Wartość 10 000$ za sztukę Bitcoina. Ta cena jeszcze na początku roku była zakładana za niemożliwą do osiągnięcia, dziś stała się faktem. Nowy rekord ATH to w przeliczeniu na naszą walutę ponad 35 500zł!. Czy należy się spodziewać teraz sporej korekty czy może dalszego wzrostu kursu?

Moment na który wszyscy czekali właśnie nastał. Rekordowa wartość Bitcoina przekroczyła 10 000$ dziś koło godziny 1:00 według kursu z giełdy Bitfinex. Sceptycy i krytycy z początku roku, którzy uważali, że cena ta jest fikcyjnym wymysłem bez szans na jego spełnienie dziś muszą uderzyć się w pierś i przyznać do błędu. O osiągnięciu nowego rekordowego ATH na poziomie 10 000$ w ostatnich miesiącach było dość głośno. W miesiącu listopadzie Bitcoin przyprawiał o zawrót głowy swoich inwestorów. Na początku miesiąca BTC osiągnął wartość 8000$, aby w parę dni spaść do poziomu 5,5 tysiąca. Po chwilowym spadku, kurs systematycznie się podnosił po raz kolejny osiągając próg 8 tys $, o czym informowaliśmy na łamach naszego portalu. W momencie pisania artykułu, kurs osiągnął wartość 10 580$ i ciągle rośnie jak widać na załączonej poniżej grafice. Czy jeszcze dziś przebije kolejną granicę 11 000$?

ATH

Świetlana przyszłość czy drastyczny powrót na ziemie

Dziś przebity został kolejny ważny dla Bitcoina innych kryptowalut kolejny próg wartości –  10 000$, około 35 500 zł. Czy będzie to kolejna wielka wyrzutnia kursu a w najbliższych dniach będą padały kolejne rekordy? Wielu spekuluje na temat zbliżającej się dużej korekty. Mówi się nawet o spadku wartości od 1,5 do 3 tys $. Czy tak będzie? Cały świat kryptowalut ze zniecierpliwieniem śledzić będzie te wydarzenia, bowiem Bitcoin jak i inne altcoiny zaskakiwały już nie raz nawet największych i najbardziej uznawanych analityków. Wielu zastanawia się również, jak obecna sytuacja odbije się na silnie powiązanych z Bitcoinem altcoinach takich jak Litecoin czy chociażby Bitcoin Cash. Pozostaje nam czekać, a o sytuacji i zmianach będzie Państwa informować portal Bithub.pl.

Komentarze