Liga traderska TRQPro w partnerstwie z FlyingAtom | Zapisz się już dziś!

912

Ekipa TRQPro zaprasza do udziału w kolejnym kwartale rozgrywek w ramach zmagań o tytuł Najlepszego Tradera TRQPro na platformach BitMEX, Bybit i Binance. 6 maja wystartuje czwarta odsłona cyklu dziewięciu miesięcznych lig tradingowych. Oficjalnym partnerem drugiej kwartalnej edycji Ligi TRQPro jest sieć kantorów kryptowalut FlyingAtom.

Dotychczas odbyły się już 3 edycje rocznej Ligi, w których udział wzięły dziesiątki traderów. W każdej z Lig walka toczyła się o atrakcyjne nagrody pieniężne o łącznej wartości kilku tysięcy złotych oraz pamiątkowe statuetki. TOP10 zawodników zdobywa punkty rankingowe w systemie znanym z wyścigów F1, które są sumowane co edycję w rankingu. Wyróżnia się ranking kwartalny i całoroczny.

Zasady i zapisy

Warto wspomnieć, że udział w Lidze jest zupełnie darmowy, a obsługa Ligi – na najwyższym światowym poziomie. Zapisy odbywają się poprzez formularz na stronie https://www.trqpro.pl/liga, który pojawia się po kliknięciu przycisku „Dołącz do Ligi”. Gracze mają do dyspozycji trzy giełdy do wyboru: BitMEX, Binance i Bybit. Każdy może więc grać z wykorzystaniem platformy, która mu odpowiada.

Do cyklicznych odczytów wykorzystywane są klucze API, które gracz podaje przy rejestracji. Dzięki czemu ranking odświeżany jest cyklicznie bez wysiłku ze strony graczy.

W Lidze liczy się końcowy efekt. Wspólnym mianownikiem jest pomnożony kapitał startowy, a jak pokazały dotychczasowe rozgrywki – nie jest łatwo sięgnąć po zwycięstwo. W przypadku platformy BitMEX punktem odniesienia jest depozyt wyrażony w XBT. Dla pozostałych platformy – Binance, Bybit – przeliczenia odbywają się w oparciu o stan USDT.
Warunkiem koniecznym dla uczestnictwa w Lidze jest zapoznanie się z regulaminem i jego akceptacja. Należy grać z wykorzystaniem konta z afiliacją TRQPro. Obowiązuje również startowy depozyt minimalny na przystępnym poziomie 0.005 XBT (BitMEX) lub 50 USDT (Binance, Bybit). Dzięki tym zabiegom możliwe jest sfinansowanie nagród i platformy internetowej bez wpisowego!

Nagrody

Warto wspomnieć o nagrodach, otóż są one w całości finansowane ze środków uzbieranych na koncie afiliacyjnym w trakcie trwania rozgrywek. Zwycięzca otrzymuje 30% opłat, drugi zawodnik zyskuje 20%, natomiast za trzecią lokatę przysługuje 10% fee. W poprzednich edycjach Ligi, udziały te dawały sumę około 2000 PLN. Dodatkowo pierwsza trójka otrzymuje pamiątkowe statuetki. Z tytułu współpracy z FlyingAtom, oprócz pamiątkowych pucharów, na pierwszą trójkę rozgrywek kwartalnych czekają bony o wartości 150/100/50 PLN do wykorzystania w sklepie internetowym FlyingAtom.shop. Lider rankingu rocznego otrzyma dodatkową nagrodę pieniężną na koniec rozgrywek rocznych.

Podsumowując, zapraszamy wszystkich chętnych do sprawdzenia swoich sił w kolejnej edycji miesięcznej Ligi TRQPro. To idealna okazja by dowieść swoich umiejętności pod presją rywalizacji. Udział w Lidze to prawdziwa gratka dla tych, którym brakuje dreszczyku emocji. Dołącz do Ligi i wpisz się na listę zwycięzców!

Komentarze