Kolejna edycja Coinfirm Warsaw Block

Październikowa edycja konferencji Warsaw Block organizowanej przez Coinfirm będzie koncentrować się na tematyce finansów oraz technologii blockhain. Prelegentami na spotkaniu będą  Hazem Danny Al-Nakib z Humaniq i Deep Knowledge Ventures oraz Tomasz Szymański z TraderStars.io. Warto przyjść i zapoznać się z przedstawianym materiałem. Bilety można dostać pod tym adresem.

Prelegentami będą:

1) Hazem Danny Al-Nakib z Humaniq i doradca w Securrency
2) Tomasz Szymański – CEO i współzałożyciel TraderStars.io

Hazem to weteran świata instrumentów finansowych i ekosystemów blockchain. Współpracował z takimi podmiotami jak Royal Bank of Canada. Przedstawi on najnowsze wieści z Humaniq, a także opowie o różnych kwestiach ekosystemu firmy takich jak tożsamość czy integracja finansowa.

Tomasz z kolei ma 15-letnie doświadczenie w Gillete Procter&Gamble jeżeli chodzi o prowadzenie biznesu on-line, szczególnie zarządzanie Forex. Stoi za udaną kreacją wielu start-upów, a także zarządza kilkoma z dużych międzynarodowych marek. Niedawno doradzał nowym przedsiębiorstwom jak założyć biznes i kontrolować procesy i zarządzanie związane z kasynem online – shadowbet.com czy sygnisoft.com.

WarsawBlock

Warsaw Block – czym to się je?

Warsaw Block jest centralnym środowiskiem łączącym i napędzającym nowe rozwiązania technologii blockchain. Twórcą cyklu jest Londyńska firma Coinfirm –  Uznany lider w swojej dziedzinie i zaliczony do najbardziej wpływowych firm na świecie. Współpracuje ona między innymi z takimi firmami jak DASH, Microsoft, Forbes czy polskim tygodnikiem Wprost. Ich platforma Analytics wykorzystuje własne algorytmy i dużą analizę danych w celu dostarczenia możliwych do zrealizowania danych, które zwiększają wydajność, redukują koszty i usprawniają dostosowanie do bliskiej automatyzacji. Wcielają oni również w swoją platformę projekt RSK. Ma on za zadanie znacznie usprawnić wszystkie operacje związane z bitcoinem – skrócić czas transakcji a także zmniejszyć opłaty. Ideą projektu jest również zapisywanie i przenoszenie przy użyciu Bitcoin Blockchain innych wartości i informacji niż tylko te związane z pieniędzmi

Kto tym razem?

W październiku czeka nas kolejne już, i równie emocjonujące jak poprzednie, wydarzenie w świecie technologii blockchain a, co za tym idzie również całej kryptowaluty. W tym miesiącu w ramach comiesięcznego cyklu Warsaw Block będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć Hazema Danny Al-Nakib. Dyrektora do spraw Innowacji w firmie Humaniq. Jest to również profesjonalny doradca w tematyce kryptowalut. Drugim z gości zapowiedzianych na ten wieczór będzie Tomasz Szymański – Prezes Zarządu i Współzałożyciel firmy TraderStars.io. Całe spotkanie odbędzie siępod patronatem firmy zajmującej się technologią blockchain – Coinfirm.

CEO Coinfirm Paweł Kuskowski o strategii firmy:

Adres spotkania: Microsoft Polska, Aleje Jerozolimskie 195A, 02-222 Warszawa
Data spotkania: 19 października 2017, godz.: 19:00
Link do wydarzenia: Warsaw Block
Link do biletów: Bilety

Komentarze