Dni otwarte Flyingatom: Konferencja i otwarcie nowego punktu

658

Z okazji otwarcia nowej siedziby FlyingAtom w Katowicach, odbędzie się konferencja  i panel dyskusyjny dotyczące ogólnego tematu kryptowalut. Spotkanie promujące odbędzie się 24 listopada o godzinie 16:15 w hotelu Hotel ALTUS Prestige znajdującego się na ul. Uniwersyteckiej 13, w Katowicach. Będzie można spotkać i porozmawiać z wieloma entuzjastami kryptowalut. Gorąco zachęcamy do udziału – my też tam będziemy.

Spotkanie w Katowicach organizowane jest na sali w hotelu ALTUS, która zarezerwowana jest na 100 osób. Wejście na imprezę jest bezpłatne i zaproszeni są wszyscy zainteresowani tematyką kryptowalut. Z racji na duże rozbieżności w tematach wystąpień prelegentów, każdy może znaleźć interesujący temat.

Goście wydarzenia

Kamil Kostrzewski, założyciel i główny pomysłodawca polskiej giełdy kryptowalutowej Beatcoin.pl z tematem:

„Centralizować zdecentralizowane, czy zdecentralizować centralizowane? Czyli problemy giełd, w zależności od ich rozmieszczenia.”
1. Przedstawienie struktury giełd zdecentralizowanych
2. Przedstawienie struktury centralnie położonych
3. Arena walki, centralnie vs. zdecentralizowane, różnice, problemy, zagrożenia.

Krzysztof Maczyński vel ByteEater – Interdyscyplinarny freelancer, informatyk z wykształcenia, programista i poliglota języków programowania, a także ludzkich. Od zawsze z dydaktyczną pasją, prowadzi szkolenia, opracowuje programy nauczania, indywidualnie kształci wybitnie uzdolnionych z młodego pokolenia. Z przekonania libertarianin i anarchokapitalista, działacz i organizator oddolnych inicjatyw, dziennikarz prowadzący radiowe audycje wolnościowe i popularnonaukowe (Kontestacja), w których m.in. przedstawia działanie i zalety kryptowalut.

„Lightning Network i inne inteligentne kontrakty”
1. Jak działa Lightning Network od strony kryptograficznej.
2. Transakcje Lightning Network jako przykład inteligentnych kontraktów.
3. Rodzaje i zastosowanie kontraktów.

Tomasz Drwięga – Programista z długoletnim stażem, konsultant JavaScript i co-founder Devmeetings, organizator Wrocław Blockchain Meetup. Obecnie w 100% zaangażowany w prace nad technologią blockchain jako Rust Core developer w Parity Technologies (wcześniej Ethcore).

„Jak doszło do zablokowania ponad $150m – Parity MultiSig exploit case study”

Tomasz Przybycień – Trader na amerykańskich giełdach akcji oraz na rynku kryptowalut. Właściciel grupy PropTradingowej RemoteDayTrader Group oraz współzałożyciel Algory.

„ICO w Polsce”

1. Projekt ICO – od pomysłu do realizacji
2. Znaczenie marketingu przy ICO
3. Algory – projekt wielofunkcyjnego narzędzia dla traderów.

Lukasz Fijołek – Pomysłodawca oraz założyciel serwisów FxParkiet.pl i FiboTeamSchool.pl. Ekspert w dziedzinie formacji harmonicznych oraz technik Fibonacciego. Na rynku Forex od ponad 10 lat.

„Analiza kursów par BTC/USD, ETH/USD, LTC/USD”

1. Harmonic Trading
2. Geometria rynku
3. Techniki Fibonacciego

Redakcja portalu Bithub.pl w panelu dyskusyjnym obejmującym ogólne tematy związane z kryptowalutami.
Dyskusję panelową BitHub.pl poprowadzi Krzysztof Maczyński.

Agenda spotkania

16:15 – 17:00 – Kamil Kostrzewski, Beatcoin.pl
17:05 – 17:50 – Krzysztof Maczyński
17:50 – 18:10 – Przerwa na kawę i networking
18:10 – 18:55 – Tomasz Drwięga
19:00 – 19:45 – Tomasz Przybycień
19:50 – 20:10 – Łukasz Fijołek
20:15 – 21:00 – Panel z BitHub.pl, Michał Wnęk, Janusz Zieliński, Dawid Danielczyk, Patryk Aszklar, Łukasz Kopeć, Dawid Muszyński.

Po zakończeniu oficjalnej części wszyscy goście oraz prelegenci zaproszeni są do pub-u Longway na ul.Gliwickiej 10 na luźne rozmowy w dowolnych dziedzinach.

Czego można się spodziewać?

Tematy wystąpień są bardzo różne od siebie. Nastawiacie się więc na publiczność, która chce podyskutować o ogólnych zasadach w świata kryptowalut czy macie jednak zamysł podążać w ściśle określonym kierunku?

Tematyka jest zróżnicowana dlatego, że sam temat kryptowalut jest bardzo szeroki. Rozwijamy się w wielu kierunkach i współpracujemy z ludźmi o różnych specjalizacjach. Dzięki temu nasz wachlarz usług się powiększa i możemy pomóc klientom na wielu płaszczyznach.

Jest to pierwsze takie wydarzenie w Katowicach. Czy w związku z otwarciem nowej siedziby planowane są cykliczne spotkania czy też jest to wyjątkowa okazja?

W Katowicach jest to pierwsze takie wydarzenie, jednak w Warszawie cyklicznie odbywały się drzwi otwarte naszej siedziby i planujemy do tego wrócić. Nie wykluczamy cyklicznych wydarzeń w Katowicach, jednak to zależy też od zainteresowania społeczności na południu Polski. Wysoka frekwencja motywuje nas do organizowania kolejnych imprez.

Data spotkania: 24 listopada 2017
Adres: ul. Uniwersytecka 13, Katowice
Link do wydarzenia: Flying Atom

Komentarze