Cryptocurrency World Expo – Warsaw Summit już 18-19 lipca w Warszawie!

1 339

Już  niebawem największa konferencja kryptowalutowa w Polsce!

W warszawskim szczycie weźmie udział cała gama sektorów kryptowalut, począwszy od największych giełd, przez brokerów, dostawców usług płatniczych, sektora fintech, górników, handlowców, uczestników ICO i programistów blockchain, przedsiębiorców i ekspertów w dziedzinie podatków i ustawodawstwa.

Cryptocurrency world expo Warsaw Summit

Warsaw Summit zgromadzi ponad 1 700 delegatów w Multikinie – Złote Tarasy, w samym sercu Warszawy.

W wydarzeniu weźmie udział 60 firm i instytucji. Ponad 45 ekspertów od technologii blockchain wygłosi przemówienia w trzech salach kinowych naraz. Wśród prelegentów znajdą się m.in. Marcin Cebula, Rafał Zaorski oraz Szczepan Bentyn. Serdecznie zapraszamy na wydarzenie.

1 dzień – 18 lipca – wstępna rejestracja
Wstępna rejestracja i networking od godziny 18:00

Drugi dzień – 19 lipca – Dzień Konferencji
Kongres rozpoczyna się w godzinach od 10 do 19.
Rejestracja od 9 rano.

Prelegenci:

Nicholas Foo – założyciel i kierownik funduszu w Bullcoin Gold

Nicholas jest założycielem projektu Bullcoin Gold. Jest podróżnikiem poliglotą i, przedsiębiorcą w branży kryptowalut oraz herbat. Nicholas pracował jako tłumacz i potrafi tłumaczyć między angielskim, chińskim i japońskim. Ma połączenia w około 200 krajach, co pomaga wprowadzić na całym świecie Bullcoin Gold. Nicholas jest znawcą projektów kryptowalutowych i stale poszerza swoją wiedzę się o branży blockchain. Jest pobożnym chrześcijaninem, który stara się żyć według wysokich standardów moralnych.

Egor Malychev – szef działu partnerstwa w Vreo

 

Egor pracował jako menedżer IT dla działającej na całym świecie nowoczesnej firmy dystrybucyjnej i zdobył szerokie doświadczenie w zarządzaniu i delegowaniu projektów i zespołów IT. Dzięki udanej integracji różnych cyfrowych projektów z kluczowymi procesami biznesowymi zawsze stara się jak najlepiej wykorzystać najnowszą technologię. Ze względu na doświadczenie w branży Sprzedaż, doradztwo i zarządzanie projektami Egor jest prawdziwym wszechstronnym twórcą, który od samego początku kształtował Vreo z CEO Andreasem Schemmem. Vreo opracowuje nowy sposób prezentacji, pomiaru i monetyzacji reklam w grach, dążąc do konsolidacji marek / reklamodawców, twórców gier i graczy w jeden unikalny zdecentralizowany ekosystemie i zabezpieczając go technologią blockchain.  Egor studiował  International Business Administration na Frankfurts University of Applied Sciences i wykorzystuje tę szeroką wiedzę w porównaniu z silnym zrozumieniem różnorodności kulturowej, aby doprowadzić projekty do perfekcji i nadzoruje ustanowienie silnej międzynarodowej sieci partnerów dla wsparcia i współpracy w celu wdrożenia jej wizji do świata- szeroki rynek. Już teraz Vreo współpracuje z kilkoma partnerami Launch w okresie testowania, co łącznie daje potencjalny zasięg 40 milionów graczy na całym świecie i około 200 milionów dolarów budżetu reklamowego.

 

Clement Thibault – starszy analityk giełdowy w Investing.com

 

Clement Thibault jest starszym analitykiem giełdowym w Investing.com. Jest także pośrednikiem w komunikacji z mediami, dostarczając analizy i wglądu na wszystkie tematy związane z Kryptowalutą i amerykańskim rynkiem giełdowym. Ma tytuł licencjata w zakresie stosunków międzynarodowych i uznaje „analizę bezpieczeństwa” Beniamina Grahama za prawdopodobnie najbardziej wpływową książkę z jego edukacji finansowej. To kamień węgielny jego filozofii rynkowej. Klemens jest często sceptyczny, a zainteresowanie kryptowalutą wynika z psychologii inwestorów i spekulantów w tym wciąż młodym aktywu. Wierzy, że będą przydatne przypadki krypto-waluty, ale mocno wierzę, że wiele z obecnych projektów skończy się stratą pieniędzy. Aktywnie angażuje się w edukację pracowników Investing.com i innych osób na temat potencjalnych korzyści i zagrożeń związanych z inwestowaniem w kryptowaluty.

Rafał Zaorski – CEO & Founder w Krypto Jam SA

 

Rafał Zaorski – Individual Trader, przedsiębiorca, filantrop. CEO & Founder w Krypto Jam SA Zaczynał swoją pierwszą transakcję na giełdzie w wieku 18 lat i od tego czasu stale inwestuje zarówno w swoje firmy, jak i rynki finansowe. Jako pierwszy powiedział otwarcie, że kryptowaluty to bańka i musisz zagrać na BTC. Jego negatywne nastawienie do wycen bitcoinów nie przeszkodziło mu w zbudowaniu Krypto Jam SA – spółki zajmującej się arbitrażem na rynku kryptowalut i dostarczającej rozwiązania z zakresu krypto-waluty dla biznesu.

Michał Polanowski CEO i założyciel AllSporter.com

 

 

Michał Polanowski CEO & Founder Przedsiębiorca i windsurfer World Champion O jako przedsiębiorca W latach 2009-2015 Michał zbudował od podstaw Eko Park Group, udziałowca farm wiatrowych i fotowoltaicznych. Firma działa w sektorze energii odnawialnej, a jej kapitał początkowy wynosi ok. 12 milionów USD. W latach 2014-2017 odpowiadał za nową grupę badawczą zajmującą się recyklingiem odpadów przemysłowych, przemysłowych i hi-tech. Zarządzał zespołem ponad 50 osób. Jako sportowiec Michał Polanowski jest również byłym mistrzem świata w klasie FWC i aktualnym mistrzem Europy w windsurfingu. Dzięki swojej niesamowitej karierze był w stanie zbudować silną sieć liderów sportowych na całym świecie.

Szczepan Bentyn – CEO w Pracownia Nowych Technologii

 

 

Szczepan Bentyn – CEO w Pracowni Nowych Technologii – jednej z największych firm w Polsce skoncentrowanej na rozwiązaniach wykorzystujących technologię Blockchain na rynku finansowym i energetycznym. High-tech Youtube Influencer rozpowszechnia wiedzę na temat możliwości kryptowalut i Blockchain od 2013 roku. Popularny mówca na konferencjach, współautor książki „Kryptowaluty” i autor licznych artykułów eksperckich. Był pionierem w branży osobistych żetonów i wydał swoje żetony na początku 2017 roku, a jego obroty przekroczyły 6 mln USD.

 

Marcin Cebula – Członek Zarządu w BitBay

 

Marcin Cebula – Doświadczony profesjonalista w dziedzinie bezgotówkowych płatności.  Współtwórca nowych i innowacyjnych metod płatności. W ostatnich latach zdobył doświadczenie w kilku projektach bezgotówkowych  dla głównych dostawców usług płatniczych i nabywców (First Data, PolCard, Dotpay).Entuzjasta praktycznego wykorzystania wirtualnych cyfrowych i blockchain.
Od ponad roku Marcin jest dumnym członkiem zespołu BitBay.net  odpowiedzialny za rozwój i komercjalizację BitBayPay.com [ 10 ] (największej platformy płatniczej do płatności w walutach wirtualnych w 2008 r.) Europa Środkowa) i wspiera transakcje wymiany o wysokiej wartości w krypto (1000 BTC +).

 

Philip Young – dyrektor giełdy papierów wartościowych w Gibraltarze

 

Philip jest członkiem założycielem i dyrektorem ds. Marketingu Giełdy Papierów Wartościowych w Gibraltarze (GSX), który został pomyślnie uruchomiony w 2014 roku. Odegrał kluczową rolę w najnowszej inicjatywie GSX Gibraltar Blockchain Exchange (GBX), platforma cyfrowej wymiany aktywów i platforma do sprzedaży tokenów instytucjonalnych.

Philip ma ponad 25-letnie doświadczenie na rynkach kapitałowych, w tym 10 lat pracy jako analityk w globalnym funduszu hedgingowym oraz członek komitetu inwestycyjnego na wschodzącym rynku firma private equity. Philip jest posiadaczem Karty CFA.

 

Sven-Roger von Schilling – Partner Zarządzający w svs CAPITAL PARTNERS

 

Sven von Schilling jest założycielem i partnerem zarządzającym svs Capital Partners. Doradza niemieckim i międzynarodowym MŚP, start-upom, przedsiębiorcom i inwestorom finansowym, przede wszystkim w zakresie strategii, finansów i fuzji i przejęć.

Sven rozpoczął karierę zawodową na początku lat 90-tych jako konsultant ds. Zarządzania w McKinsey i CSC Index, zarówno w Europie, jak i USA. W latach 2000 – 2010 był dyrektorem finansowym wielu spółek PE (syzygy, Petrotec, Leybold Optics) oraz spółek giełdowych (Gauss Interprise, FJH). W 2010 roku Sven założył i był dyrektorem generalnym European CleanTech I, drugiego niemieckiego SPAC.

Sven zawsze znajdował się w czołówce pozyskiwania kapitału, przygotowywał i zarządzał 4 Prime Standard IPO (syzygy, Petrotec, ECT I, deSPACing ECT I) i doradzał Helicoentris przy zmianie segmentu z General Standard na Prime Standard. Zorganizował i koordynował dwa z największych w Niemczech 6 crowdfundingów (Volocopter, Freygeist) i obecnie doradza kilkunastu firmom przy przygotowywaniu ICO.

Sven posiada tytuł MBA Kellogg School of Management (Northwestern University) oraz Diplom-Betriebswirt / BBA z DHBW Mannheim (Baden Wuerttemberg Cooperative State University).

 

Markus Dold – założyciel eCharge.work

 

Markus Dold (51) jest inwestorem i założycielem firmy echarge.work AG, inteligentnego rozwiązania eCharging dla samochodów elektrycznych, które zainstalują 50 000 stacji benzynowych w 2018 roku na całym świecie. Wcześniej Markus Dold był prezesem meXchange AG, dostawcy kompleksowych usług dla zamówień operacyjnych dla dużych klientów korporacyjnych, przedsiębiorstw komunalnych, zakładów użyteczności publicznej i klinik, które korzystają z usług doradczych, rozwiązań e-zamówień i zarządzania fakturami. W ramach swojej roli członka zarządu, Markus Dold i jego zespół opracowali inicjatywę smartgrid.work, stanowiącą wspólne rozwiązanie Stadtwerke GmbH dla dostosowanych usług Smartgrid Services.
Markus Dold studiował informatykę biznesową na Uniwersytecie w Mannheim i założył już kilka nowych firm, opracowane oprogramowanie i rozwiązania oparte na IT dla wielu różnych branż. Markus Dold, urodzony w Haslach w Dolinie Kinzig, pracował przez kilka lat w branży hotelarskiej i turystycznej i jest uważany za pioniera w branży, odkąd był jeszcze w latach 90-tych w internetowych systemach rezerwacji, wirtualnych wycieczkach po hotelach. Na przykład w przypadku grupy hoteli Maritim i platform handlu elektronicznego opracowano systemy zarządzania treścią i narzędzia do rezerwacji, które następnie zostały ostatecznie wdrożone w booking.com jako elektroniczny system rezerwacji hotelowych.

 

Jacob Mazurkiewicz – CEO and Founder at Travvil

 

Jacob Mazurkiewicz – CEO and Founder w Travvil Przez wiele lat Jakub był prezesem spółki akcyjnej zajmującej się transakcjami między Chinami a Europą. Przez kilka lat był CMO firmy informatycznej realizującej projekty dla banków, telekomów i globalnych firm loteryjnych. Jakub jest zagorzałym podróżnikiem i zwolennikiem zrównoważonej turystyki. Stworzył algorytm, dzięki któremu Travvil stał się bohaterem. Jest także twórcą platformy Travvil.

Hideki Ehara – MBA- CEO w AI Innovation Japan, Inc.

 

 

Ukończył University of Silicon Valley w USA i pracował w Adobe Systems. Bazując na doświadczeniach Doliny Krzemowej w Japonii, zajmował się różnymi globalnymi projektami w największych japońskich bankach, amerykańskiej grupie finansowej, Gibraltarze / Prudential, francuskiej grupie finansowej, AXA i BNP Paribus. Obecnie zarządza zespołem specjalistów Blockchain i zajmuje się doradztwem ICO i PR.

 

Dr Katharina Lasota Heller, LL.M

 

Adwokat w Polsce i  Szwajcarskim Kantonie Zug / Nationality: PL & CH myślicielka, wizjonerka, autorka wielu publikacji i artykułów, ostatnio aktywnya blogerka, a także mówca i trudny negocjator Specjalizacje: FinTech , Blockchain, kryptowalutach, międzynarodowym delegowaniu pracowników, zarządzaniem ryzykiem, regulacjami prawnymi i sprawami rządowymi, cyfrowymi modelami biznesowymi związanymi z odpowiedzialnością, płatnościmi elektronicznymi, własnością intelektualną, ochrona danych, e-commerce patenty, modelach biznesowych opartych na big data.

Mapka i cena biletów

Studenci
11,99 EUR
Wstępna rejestracja, dostęp do spotkań sieciowych.
Opaska silikonowa
ZŁOTY Bilet
29,99 €
W dniu konferencji – 79,99 EUR
Wstępna rejestracja, dostęp do spotkań sieciowych.
Opaska silikonowa
VIP
239,99 €
Obiad z prelegentami i partnerami
Dostęp do strefy VIP, open bar
W dniu konferencji – 429,99 EUR
Dostęp do strefy VIP na After Party

 

Komentarze