Crypto Congress – konferencja poświęcona ekosystemowi kryptowalut

Ekosystem walut cyfrowych rozwija się dynamicznie w skali globalnej, jak również lokalnej. Pojawia się zatem coraz więcej głosów o organizacje spotkań aktualizujących informacje z dynamicznie rosnącego świata kryptowalut. Jednym z takich konferencji będzie Crypto Congress organizowany w Warszawie.

Jesienne spotkanie poświęcone tematyce kryptowalut, ICO, technolgoii blockchain i tematom pokrewnym jest organizowane przez InPay w HubHub w Warszawie. Odbywać się będzie ze niespełna dwa tygodnie 21 października (sobota) w godzinach od 11:30 do 17:30. Szczegółowy adres i przydatne linki dostępne są poniżej.

Agenda:

„Nadać wartość tokenom, czyli jak zostać milionerem w kwadrans.”
[Szczepan BentynPracownia Nowych Technologii]

„ZUS na Blockchainie – jak to możliwe?”
Przyszłość funduszy emerytalnych opartych o smart kontrakty.
[Kacper Boufał, Lech WilczyńskiInPay]

„Rewolucyjna Technologia Lightning Network”
Kiedy nadejdzie rewolucja w płatnościach Bitcoinem?
[Rafał Kiełbusforum.bitcoin.pl]

„Od equity crowdfundingu do ICO”
Pozyskaj miliony na swój startup.
[Arkadiusz RegiecBeesfund.com, tokenbridge.co]

„Niewykorzystany potencjał koparek GPU”
[Mateusz Kowalczyk, Kamil PuszczyńskiInStar Energy Lab]

„Spraw by inni płacili twoje rachunki za ogrzewanie”
Prezentacja egzoszkieletu wyciszającego do koparek kryptowalut.
[Maciej Zakrzewski – silent-miner.com]

„Jak mogą wyglądać koparki przyszłości?”
Predykcje na rozwój miningu w oparciu o historię jego technologii.
[Filip Pawczyński – FP IT Management, Bitelon]

„ABC Cyberbezpieczeństwa”
Jak ochronić się przed hakerami?
[Lech WilczyńskiInPay]

„Skuteczne metody inwestowania w Kryptowaluty”
Profesjonalna analiza techniczna z wykorzystaniem narzędzi Fibonacciego.
[Łukasz FijołekFxParkiet, Fibonacci Team]

Przyrost ilości rewolucyjnych pomysłów, implementacji nowych rozwiązań i osiągających sukcesy startupów może niemalże konkurować z przyrostem ilości bezsensownych ustaw sejmowych. Główna różnica polega na odwrotnie proporcjonalnym poziomie korzyści dla końcowego użytkownika. Kryptowaluty i technologie z nimi związane zrewolucjonizują świat przyszłości. Bycie na bieżąco z nimi to bycie na bieżąco z postępem.

Widzimy się właśnie na Postępu 14. Do zobaczenia!

Bilety: 25 PLN / 50 PLN (bez lunchu / z lunchem)

Uwaga! Zostało niewiele biletów

I tura do 5.10.2017

Zarezerwuj tutaj: CryptoCongress

Czego spodziewać się na imprezie? Spytaliśmy organizatorów:

CryptoCongress odbywa się po raz pierwszy, skąd pomysł stworzenia takiego wydarzenia? Co chcecie osiągnąć?

Z potrzeby rynku. Spotkania poświęcone cyfrowym walutom w naszej pięknej stolicy odbywają się niemal codziennie, ale nie ma głównego, ogólnopolskiego wydarzenia o pełnym spektrum technologiczno-tradingowo-informacyjno-networkingowym. Polska społeczność krypto-entuzjastów jest potężna, a jej potrzeby wyraźnie niezaspokojone.

Skalowanie takiego wydarzenia jest wyzwaniem nawet w kwestii samej jego promocji. Aby wyróżnić event pośród gąszcza innych, niemniej ciekawych, jesiennych wydarzeń postawiliśmy na przedstawienie samego wydarzenia, jak i prelegentów w zwięzły i konkretny, a zarazem łatwo przyswajalny i miły dla oka sposób. Mam nadzieję wyszło nam w miarę sprawnie, ocenę pozostawiam docelowym odbiorcom.

Ruszając z promocją wydarzenia założyłem się nawet z Lechem Wilczyńskim że na facebookowej stronie wydarzenia zgromadzę 1000 osób. W przeciwnym wypadku golę głowę na łyso. Na dzień dzisiejszy (10.10) jestem już spokojny o fryzurę.

Czego można się spodziewać na konferencji przekazałeś w agendzie, ale na co szczególnie warto zwrócić uwagę?

W Agendzie zaprezentowaliśmy konkretne bloki tematyczne. Tematy prelekcji są niezmiernie ciekawe, ale tak naprawdę ich subiektywną wartość każdy z potencjalnych uczestników wydarzenia powinien ocenić na własną rękę. Jeden z uczestników doceni bardziej prelekcje poświęcone kwestiom technicznym, inny będzie chciał się dowiedzieć jak zarządzać kryptowalutowym portfelem inwestycyjnym.

Wszyscy kryptoentuzjaści wiedzą, że kwestia wartości jest płynna i zależna od podmiotu wartość oceniającego. Wydarzenie niesie jednak ze sobą inny, uniwersalny atrybut – ogromny potencjał networkingowy.

Przekrój środowiska jest naprawdę spory, ale entuzjaści kryptowalut mają jedną wspólną cechę – otwartość. Na nowe idee, jak i ludzi.
W jednym miejscu i czasie zgromadzi się sporo specjalistów z branży, więc jest to niesamowita okazja, aby nawiązać znajomości tak przyjacielskie jak i biznesowe.

Około tygodnia przed wydarzeniem chcemy udostępnić otwartą i absolutnie dobrowolną listę firm/startupów i ich przedstawicieli, którzy pojawią się na Crypto Congress. Dzięki temu będzie można przygotować swoją własną listę osób, z którymi chcielibyśmy zamienić słowo.

Czy będziecie organizować kolejne edycje CryptoCongress?

Crypto Congress odbywa się po raz pierwszy. O tym czy odbędą się następne edycje zadecyduje przebieg i zadowolenie uczestników z pierwszego. Na pewno nie będziemy prowadzić cyklicznie wydarzenia, które nie satysfakcjonowałoby jego uczestników. Cyfry świadczą o dużym popycie na wydarzenie, ale musimy też organizacyjnie stanąć na wysokości zadania. Jeżeli coś robisz, rób to dobrze albo nie rób wcale.

Każdy pomysł, sugestię, wątpliwość czy fuckup proszę o zgłaszanie na adres [email protected]. Postram się odnieść do każdej wiadomości z osobna, pomoże mi to też określenie dokładnych potrzeb potencjalnego uczestnika wydarzenia.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, postaramy się organizować kolejne edycje na każdą porę roku.

Każdy może przyjść? Co trzeba zrobić, aby się dostać?

Wydarzenie jest skierowane zarówno do osób będących pasjonatami kryptowalut od lat, jak i osób, które chcą dopiero zacząć eksplorowanie tego niesamowicie interesującego ekosystemu. Będzie można posłuchać prezentacji o tradingu (analiza techniczna), cyberbezpieczeństwie, kontraktach programowalnych, tokenach personalnych historii kryptowalut i ich rozwoju.

Każdy entuzjasta i antagonista kryptowalut może, a nawet powinien być na bieżąco z najświeższymi tematami z kryptoświata i być świadomym możliwości jakie on kreuje.

Jedyną „barierą wejścia” jest opłata cateringowa wprowadzona w celu zapewnienia uczestnikom odpowiedniego poziomu komfortu przy całodziennej konferencji w postaci napojów i przekąsek.

Ceny takiej wejściówki to 25 i 30 zł – w drugiej i trzeciej puli. Oferujemy też możliwość zakupienia biletów poprzez BTC.
Aby kupić bilet za BTC, proszę odezwać się do @InPay w wiadomości prywatnej, lub na podany wcześniej adres mailowy. Jest też opcja zamówienia lunchu, co bardzo polecamy przy całodziennej konferencji.

Data spotkania: 21 października 2017 r., godz.: 11:30-17:30
Miejsce spotkania: Hub Hub Warszawa
Adres spotkania: ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa
Rezerwacja biletów: CryptoCongress
Cena Biletów: 25 PLN lub 50 PLN
Link do wydarzenia: CryptoCongress
L
ive Streaming: Dostępny na Facebooku wraz z rozpoczęciem

Komentarze