Co się dzieje z ceną Bitcoina i co z podatkami od miningu?

FlyingAtom po raz drugi organizuje Dni Otwarte, podczas których specjaliści przeprowadzą gości przez pierwsze kroki związane z inwestowaniem w Bitcoin. Od założenia portfela i kwestii bezpieczeństwa, przez cenę Bitcoina, po informacje księgowo – podatkowe.

Dni Otwarte odbędą się od 14 do 18, w sobotę 25 lutego w siedzibie FlyingAtom – Złota 49/ 14 piętro biurowca Skylight.

Na pytania uczestników dotyczące ekonomii Bitcoina, w tym kwestii związanych z kursem kryptowaluty odpowie Dawid Muszyński, Beata Janiszewska wyjaśni kwestie księgowo – podatkowe.

Chcemy przybliżyć najważniejsze kwestie związane z Bitcoinem. Jest to temat nowy i zrozumiałe, że ludzie mają wiele wątpliwości. Będziemy po to, żeby wyjaśnić je z wielu stron

mówi Kuba Sienkiewicz, który jako trzeci z gospodarzy spotkania opowie o Bitcoinie od strony informatycznej.

Będzie to również czas, w którym będzie można zasięgnąć praktycznych porad. Specjaliści przeprowadzą przez założenie portfela i wyjaśnią kwestię bezpieczeństwa korzystania z kryptowalut, ale również wyjaśnią, co w Bitcoinie jest obłożone podatkiem.

Warto wiedzieć o kilku zasadach księgowo – podatkowych, które są związane z kupowaniem i sprzedawaniem kryptowalut, jak również ich kopaniem

radzi Beata Janiszewska.

Warto pamiętać, że aby w pełni skorzystać z możliwości Dni Otwartych warto zabrać ze sobą urządzenie, na którym zostanie założony portfel oraz połączenie z internetem we własnym zakresie.

Spotkanie ma charakter otwarty i wcześniejsza rejestracja nie jest wymagana, szczegóły na portalach
Meetup: https://www.meetup.com/Bitcoin-Investor-Warsaw-Meetup/events/237756890/
Facebook: https://www.facebook.com/events/1810704615847676/

Komentarze