Blockchain Alliance Silesia

Już za 2 dni, dokładnie 30 maja 2019 roku obędzie się kolejna konferencja Blockchain Alliance. Konferencja pierwszy raz organizowana jest w Katowicach. Wydarzenie skierowane jest do osób z całej Polski – tych o doświadczeniu technicznym i nietechnicznym, biznesowym, prawników, specjalistów, innowatorów, leaderów technologicznej zmiany. 

To będzie pierwszy raz na Śląsku, gdy siłą społeczności spotkamy się Katowicach. Blockchain Alliance łączy mniejsze społeczności entuzjastów technologii Blockchain i jej zastosowań, koncepcji, pierwszych MVP w Polsce i za granicą. Blockchain Alliance umożliwia na scenach wydarzenia zarysowanie idei, rozwinięcie koncepcji, nawiązanie wartościowych relacji i inspirowanie się od siebie nawzajem. Zapraszamy więc serdecznie do wzięcia udziału w wydarzeniu. Rejestrując się https://blockchainalliancesilesia.evenea.pl/ Przez ponad rok działalności Blockchain Alliance, a przez 1,5 aktywnych spotkań z nową technologią w jej różnych wymiarach przewinęło się już ok. 1200 osób. Koncepcja spotkań narodziła się z początkiem 2017 od małych indywidualnych grup w Warszawie, które doprowadzają nas do kolejnych miast w Polsce. Więc po Warszawie, Krakowie i Poznaniu czas na wsparcie i edukację biznesową, technologiczną w Katowicach w Strefie Centralnej, Plac Sejmu Śląskiego 2, 40-032 Katowice.

Blockchain Alliance Silesia trwać będzie cały dzień. Wydarzenie podzielone jest na kilka części:

PRE EVENT

10:00 – 11:00 Wprowadzenie, powitanie, zaproszenie do wspólnego networkingu

PART 1

11:10 – 12:50 Prezentacje o wdrożeniach, prezentacje partnerów i zastosowań Blockchain już dziś

12:50  – 13:00 Coffee break

PART 2 – BLOCKCHAIN ALLIANCE

13:00 – 14:20 Problemy, wyzwania i rozwiązania w zakresie implementacji Blockchain do gospodarki. Dobre praktyki.

PART 3 –

14:55 – 16:35 nowe blockchain-y, idee, start-up-y, PoC

16:35 – 17:00 Coffee break

Po godzinie 17:00 dyskusja, ostatnia prelekcja oraz networking do godziny 19:00

Szczegółowy harmonogram wydarzenia znajduje się na stronie Silesia Blockchain Alliance

Jednym z prelegentów na konferencji Blockchain Alliance Silesia będzie Damian Dzienio. Damian jest jedną z osób pracujących dla Bithub.pl oraz FlyingAtom zajmującą się m.in. analizą kryptowalut. Tematem jego wystąpienia będzie: Adopcja – jedyna rzecz na jaką powinniśmy zwracać uwagę. Wystąpienie Damiana planowane jest na godzinę 16:15.

Data spotkania: 30 maja (czwartek) 2019, godz. 10:00
Miejsce spotkania: Strefa Centralna, Plac Sejmu Śląskiego 2, 40-032 Katowice
Strona wydarzenia: https://blockchainalliancesilesia.evenea.pl

Komentarze