28.03.2019 – Waves Blockchain Day

Już w najbliższy czwartek, w Warszawie, odbędzie się elitarne wydarzenie poświęcone zastosowaniom technologii Blockchain w Polsce i na świecie. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja i zakup biletów. Dla czytelników portalu Bithub.pl mamy 37% zniżkę na bilety na to wydarzenie. Podczas rejestracji należy użyć hasła: KOD 37

Tematem przewodnim Waves Blockchain Day Powered by Waves Platform, Blockchain Alliance and Partners  będzie Blockchain dla biznesu. Spotkanie zostanie poświęcone między innymi platformom i strategiom blockchain-nowym. Podczas wydarzenia zostaną zademonstrowane i omówione już wdrożone rozwiązania Blockchain dla przedsiębiorstw oraz inne MVP (minimum value produkt) technologii Blockchain w Polsce i na świecie. Tematem przewodnim będzie decentralizacja w zakresie papierów wartościowych i regulacje sprzyjających tokenizacji. Spotkanie pozwoli bliżej zapoznać się z innowacjami w biznesie przez inwestorów w Blockchain.

Warto wspomnieć, że Waves posiada platformę Blockchain dla tokenizacji aktywów, co stawia to rozwiązanie na 22 miejscu kapitalizacji pod względem CoinMarketCap czy coinpaprikaKorzysta z tego projektu Tokenomica, biSecurities, BlockchainCar, Copernicoin, które zademonstrowane zostaną podczas wydarzenia.

Blockchain Alliance jest pierwszą organizacją, która zaprasza oficjalnie do Polski takiego dostawcę technologii. W ubiegłym roku zorganizował wspólną konferencję z udziałem Oracle Polska, Microsoft Polska i IBM Polska na Akademia Leona Koźmińskiego – Kozminski University w zakresie Blockchain.

W dniu 28 marca 2019 w głównej siedzibie Mercedes-Benz Polska zaplanowano między innymi wystąpienia wytwórcy technologii Waves i jej możliwości zastosowania w zakresie tokenizacji aktywów przez Tokenomica. Prezentacje realnych implementacje polskich i zagranicznych startupów, korporacji technologicznych oparte na technologii Waves w zakresie automobility, carsharing, tokenizacji aktywów oraz narzędzia do marketingu wdrażanych i używanych przez Urząd Marszałkowski w Olsztynie. W tym dniu planowane są prezentacje MVP systemów firmy Veriori S.A. opartych o Hyper Ledger firmyIBM, rozwiązania Microsoft Azure wspierające funkcjonowanie sieci Waves. Nie zabraknie również wystąpień w zakresie prawa, sprzedaży, adopcji w branży Blockchain.

Spotkanie będzie promowało rozwój branży w bezpośredni sposób, łącząc naszych partnerów z kapitałem, klientami i możliwościami na powstającym rynku. Planowane są 20 – minutowe sesje matchmaking-owe przyspieszające generowanie kontaktów biznesowych.

Pierwsza już o 10:20 Dlatego warto spotykać się z naszymi Partnerami i prelegentami na zasadzie „jeden do jednego” podczas przerwy kakaowej w salonie Mercedes-Benz jako Business to Business lub Business to Customer. Kolejną nowością na wydarzeniu będą części Hyde Park podczas przerw kawowych, kiedy to uczestnicy wydarzenia będą mogli zamarketingować swoją ideę, swój pomysł na forum ogólnym w krótkim 1- minutowych pitch-u.

Data spotkania: 28 marca (czwartek) 2019 roku, godz. 10:00
Miejsce spotkania: Mercedes-Benz Warszawa, ul. Daimlera 1, 02-460 Warszawa
Rejestracja i agenda: https://wavesblockchainday.evenea.pl

Komentarze