26.04.2018 – Blockchain Summit Frankfurt

424

Pierwsza na świecie seria imprez Blockchain rozpocznie się w 2018 roku we Frankfurcie, finansowej stolicy Europy (blockchainsummitfrankfurt.com). Impreza, której nie można przegapić, i jedyna taka, która skupia się wyłącznie na Blockchain, obejmie ponad 700 uczestników, którzy zbiorą się  na Kap Europa we Frankfurcie, 26 kwietnia. Serdecznie zapraszamy do rejestracji, ponieważ 22 marca skończą się darmowe bilety na konferencje. 

Blockchain Summit Frankfurt

W 2017 roku Blockchain wpadł do mediów mainstreamowych po niesamowitym wzroście wartości Bitcoin; jednak różnorodność aplikacji rozszerza się codziennie. Blockchain zaczyna mieć ogromny wpływ na biznes, a rok 2018 został nazwany rokiem Blockchain.
Jednodniowa konferencja i wystawa połączy liderów branży, decydentów biznesowych, innowatorów technologicznych i inwestorów z niezrównaną treścią, interaktywną wystawą i niezrównanymi możliwościami nawiązywania kontaktów.
Pokaz zapewni możliwość uzyskania odpowiedzi na wszystkie pytania związane z Blockchain, spotkanie się z czołowymi osobami wpływającymi na Blockchain i zgłębienie kluczowych tematów wraz z liderami branży i wizjonerami.
Aby zarejestrować swoje miejsce, odwiedź: blockchainsummitfrankfurt.com

Agenda

Pełna agenda dostępna tutaj: http://blockchainsummitfrankfurt.com/schedule.html

Konferencja jest niezwykle obszerna i ma trwać od 9 rano do około 18 wieczór, w związku z tym ciężko o skrótowy plan wydarzenia. Można jednak wyróżnić 4 różne sale, w których odbywać będą się prelekcje skoncentrowane na 4 różnych tematach:

Sala 1 – Nowe spojrzenie na przedsiębiorstwa

Sala 2 – Innowacje i podstawowe technologie

Sala 3 – Aplikacje i usługi

Sala 4 – Szczyt liderów

Zapytaliśmy organizatorów dlaczego warto przyjechać na konferencje we Frankfurcie:

Blockchain Summit to największe tego typu wydarzenie w Europie skupiające się na tematyce tylko i wyłącznie Blockchain, bez żadnych prelekcji pobocznych na niezwiązane tematy. Każdy uczestnik będzie miał możliwość wysłuchania ponad 60 prelegentów, wraz z studiami przypadków wdrożenia rozwiązań opartych na blockchain w codziennym życiu. Na wystawie działającej obok konferencji, będzie możliwość networkingu z ponad 700 profesjonalistami z branży takich jak finanse, ubezpieczenia, logistyka, media i rozrywka. Podsumowując, Blockchain Summit we Frankfurcie to ponad 18 godzin wysokiej jakości treści, obnażających uczestnikom tematykę blockchain.

Data spotkania: 26 kwietnia 2018, godz. 9:00
Miejsce spotkania:  Kap Europa, convention center, 
Strona wydarzenia: Blockchain Summit Frankfurt

Komentarze