26.03.2018 – Wicked Crypto JOBS #1

440

Za niecałe 2 tygodnie, 26 marca 2018 roku serdecznie zapraszamy Państwa na pierwsze spotkanie z serii Wicked Crypto JOBS. Tym razem spotkanie nie będzie miało formy prelekcji, lecz targów, na których zaprezentują się firmy z branży kryptowalut. Wstęp na wydarzenie jest darmowy, jednak obowiązuje wcześniejsza rejestracja

Pełnoetatowi, niepełnoetatowi, freelancerzy – zapraszamy wszystkich – młodszych programistów, starszych programistów, CTO, grafików, projektantów UX, ludzi biznesu, ludzi finansów, prawników, PRowców, marketingowców, ninja z mediów społecznościowych, copywriterów, menedżerów społeczności, kryptografów, fotografów, inżynierów QA i wszystkich, którzy są zainteresowani dołączeniem do przestrzeni blockchain i każdego, kto szuka swoich przyszłych członków zespołu.

Może masz pomysł na biznes i szukasz współzałożycieli, może jesteś na wczesnym etapie, szukając członków zespołu, być może jesteś firmą, która chce zrekrutować twórców blockchainowych – ta impreza jest zdecydowanie dla Ciebie!

Agenda

18:30-19:00 – Rejestracja uczestników
19:00-19:10 – Rozpoczęcie
19:10 – 21:30 – Networking i tragi

Dla wszystkich uczestników przewidziana jest również pizza i napoje.

Zadaliśmy organizatorom spotkania kilka pytań:

Co można wynieść z tego typu konferencji i dlaczego warto się pojawić? 

Wicked Crypto JOBS zostało stworzone z potrzeby, którą zauważyliśmy na rynku. Wiele deweloperów pytało nas czy znamy jakieś projekty, które poszukują np. QA bądź też Smart Contract developera. Spotkałam również wiele osób, które zajmują się marketingiem czy też innymi dziedzinami, ale są zainteresowane krypto i chciałyby się zaangażować w tego typu projekty. Właśnie po to tworzymy tego typu event, aby każda osoba zainteresowana tematem mogła się zaangażować w przedsięwzięcia związane z kryptowalutami i blockchain.  Dlaczego forma eventu a nie np. platforma do umieszczania ogłoszeń o pracę? Nawet krótka rozmowa może być dużo bardziej efektywna, niż umieszczanie swojego CV na przeróżnych portalach. Mamy nadzieje, że podczas eventu narodzi się sporo projektów oraz znajomości, które zaowocują w przyszlości.

Czy planujecie kolejne spotkanie z serii Wicked Crypto Jobs?

Spotkanie to tworzymy dla wszystkich zainteresowanych środowiskiem blockchain. Każdą nawiązaną współpracę podczas eventu uznamy za ogromny sukces. Tak więc jeśli spotkanie odniesie sukces to jak najbardziej będziemy kontynuować.

Data spotkania: 26 marca 2018 (poniedziałek), godz. 18:30-21:30
Miejsce spotkania: Startberry, ul. Grochowska 306/308, 03-840 Warszawa
Strona wydarzenia: WickedCrypto JOBS
Link do wydarzenia na Facebooku: WickedCrypto JOBS

Komentarze