25.03.2017 Dni otwarte w firmie FlyingAtom #3 – Kopanie, mining

Już po raz trzeci w dniu 25 marca 2017, odbędą się Dni otwarte w firmie FlyingAtom. To świetna okazja, żeby poznać tematykę kryptowalut od osoby na co dzień się nimi zajmującymi. Tematem przewodnim spotkania będzie kopanie (mining) wyjaśnione przez gości z PGC czyli Polskiego Górnictwa Cyfrowego.

Zdecydowaliśmy się na zorganizowanie już trzecich dni otwartych, aby zainteresować nowe osoby kryptowalutami, a znającym tematykę przekazać tym razem wiedzę o miningu poprzez ekspertów z PGC. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wcześniejszych spotkań na którym poznaliśmy ciekawe osoby i mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie.

– mówi prezes FlyingAtom Dawid Muszyński

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z kryptowalutami na spotkaniu dowiesz się:

  • Jak założyć portfel?
  • Jak bezpiecznie korzystać z Bitcoin?
  • Pozycja Bitcoina na giełdach
  • Ciekawostki o Bitcoin

Do Twojej dyspozycji będą:

  • Dawid Muszyński – odpowie na pytania związane z ekonomią Bitcoina
  • Kuba Sienkiewicz – opowie o szczegółach techniczny dotyczących Bitcoina od strony informatycznej, bezpieczeństwa, blockchain.

Goście z Polskiego Górnictwa Cyfrowego: Piotr Wika i Marcin Kolos udzielą odpowiedzi na pytania o kopaniu i sprzęcie do kopania.

Piotr Wika na nasze pytanie: Czego uczestnicy będą mogli się dowiedzieć od Was na spotkaniu?
Odpowiedział:

Chcemy opowiedzieć o wyzwaniach i problemach w codziennym zarządzaniu kopalniami altcoinów. Podyskutować, czy obsługa 100 minerów wymaga 10x więcej pracy niż 10 i 100x więcej niż 1? Wyjaśnić po co optymalizować koparki GPU i czy GPU = GPU?
Mining i co dalej ? Czyli o wpływie dużych kopalni na całość projektu.

Dni otwarte w firmie FlyingAtom 25.03.2016 od godziny 15:00 do 18:00 w siedzibie firmy Złota 59 / 14 piętro (biurowiec skylight)

Więcej informacji o wydarzeniu:

https://www.facebook.com/events/306203273130535/

https://www.meetup.com/Bitcoin-Investor-Warsaw-Meetup/events/238546016/

Komentarze