23.04.2018 – Blockchain Meetup Łódź #12

590

Już jutro, 23 kwietnia, serdecznie zapraszamy Państwa na kolejne z spotkanie z serii Blockchain Meetup Łódź, organizowane przez firmę Ragnarson. Meetup rozpocznie się o godzinie 18:00 przy ulicy Targowej 35, w Łodzi. Wstęp jest całkowicie bezpłatny, a zaproszeni są wszyscy zainteresowani tematyką blockchain i kryptowalut.

Firma Ragnarson zaprasza wszystkich chętnych na 12 spotkanie z serii Blockchain Meetup Łódź. W poniedziałek 23.04 na wydarzeniu obecni będą dwaj prelegenci, Paweł Cichocki oraz Piotr Misiurek.  Wstęp jest darmowy jednak każdy przybyły musi posiadać ze sobą bilet, z powodu ograniczonej liczby miejsc na sali. Bilety do nabycia tutaj. Po części oficjalnej każdy gość zaproszony jest na drugą, nieoficjalną część spotkania przy pizzy i piwie. Serdecznie zapraszamy.

Prelegenci

Paweł Cichocki – jest założycielem Nebula Network. Swoje doświadczenie zdobył  tworąc i projektując oprogramowania dla sprzętu wojskowego, urządzeń medycznych, sieci telekomunikacyjnych i gier. Jest także współredaktorem przeglądarki Opera. Doktorat z informatyki zdobył na Politechnice Warszawskiej, gdzie uczył również przedmiotów takich jak algorytmy i struktury danych, ale zrezygnował z kariery zawodowej w branży, w której pełnił różne funkcje, od inżyniera oprogramowania po głównego architekta oprogramowania. Wszedł do światowego doradztwa w zakresie blockchain dla takich firm jak Confirm i jest teraz zdeterminowany, aby zapewnić kryptowalutom solidne wsparcie i szybkość, aby dotrzeć do głównego nurtu.

Piotr Misiurek – jest deweloperem i seryjnym przedsiębiorcą z ponad 10-letnim doświadczeniem. Anarchistyczny zorientowany umysł i entuzjasta technologii blockchain. Redaktor Tygodnika Blockchain, współorganizator społeczności kryptograficznych w Łodzi i Lublinie. CTO w CryptoInvestia – tokenizowanym funduszu inwestycyjnym. W Ragnarson pomaga firmom wejść do świata blockchain, tokenów i ICO.

Agenda

18:00 – Rozpoczęcie

18:15 – Paweł Cichocki: „Metody przyspieszania / skalowania technologii Blockchain”

  • Dlaczego system blockchain jest tak powolny?
  • Optymalizacje/kompromisy w warstwie
  • GHOST
  • BITCOIN-NG / Waves
  • RIPPLE
  • IOTA Tangle
  • Nebula Network Multichain
  • Warstwa 2
  • Lightning network

19:10 – Piotr Misiurek:  „Modele gospodarki tokenowej”

20:00 – Networking & pizza

Obie prezentacje przeprowadzone zostaną w języku angielskim, a ewentualne Q&A będzie mieszanką j.angielskiego i polskiego.

Zapytaliśmy organizatorów dlaczego warto wybrać się na spotkanie:

Nasze spotkania to nie tylko ciekawe prezentacje, prezenterzy z całej Polski, praktyczne tipy dotyczące technologii blockchain, ale także platforma wymiany kontaktów i budowania sieci networkingowej, dlatego pamiętajcie o zabraniu wizytówek 

Obie prezentacje będą transmitowane na żywo i nagrywane na YouTube.
Data spotkania: 23.04.2018 (poniedziałek), godzina 18:00
Miejsce spotkania: Ul. Targowa 35, Łódź
Rejestracja na wydarzenie: https://www.eventbrite.co.uk/e/blockchain-meetup-odz-12-accelerate-or-scale-the-blockchain-tickets-44666385361
Strona wydarzenia: Facebook

Komentarze