22-23.03.2019 – Expo Invest Cuffs 2019 Kraków

1 010

Już 22-23 marca 2019 roku, ICE KRAKÓW Congress Centre stanie się gospodarzem najważniejszego wydarzenia rynku inwestycyjnego nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Piąta edycja Konferencji, Targów oraz Gali Invest Cuffs przyciągnie 5 tysięcy uczestników, światowej sławy prelegentów oraz najważniejszych przedstawicieli branży. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w wydarzeniu i wspólnego tworzenia historii rynku inwestycyjnego. Udział jest całkowicie bezpłatny!

5 tysięcy odwiedzających, 60 wystawców i kilkadziesiąt godzin merytorycznych wykładów

Invest Cuffs to projekt łączący w sobie cztery imprezy – Targi (wraz ze specjalną strefą B2B), Konferencję, Konkurs oraz Galę. Wszystko odbędzie się na ponad 37 tysiącach metrów kwadratowych Krakowskiego Centrum Kongresowego ICE, które na dwa dni stanie się największym skupiskiem inwestorów, brokerów i ekspertów rynkowych na Starym Kontynencie.

W porównaniu do wcześniejszych edycji wydarzenia, całość ma być zdecydowanie większa. Więcej stoisk wystawienniczych, prelegentów, godzin wykładów i uroczysta Gala rozdania nagród, honorująca najlepsze podmioty na rynku, to jedynie początek wyjątkowych emocji.

Wydarzenie swoją obecnością uświetnią polskie i światowe gwiazdy tradingu oraz wpisujący się już w coroczną tradycję Invest Cuffs, trading charytatywny. Gościem specjalnym tegorocznego expo będzie Joe DiNapoli, trader z ponad 40-letnim doświadczeniem rynkowym. Warto także dodać, że był on jednym z pierwszych rozpoczynających handlowanie kontraktami terminowymi na S&P 500 w dniu kiedy weszły one do obrotu giełdowego w 1982 roku. Co więcej, handlujący nimi do dziś!

Invest Cuffs to nie tylko dwudniowe targi. To również nieprzerwane, całoroczne działanie na rzecz edukacji polskiego inwestora indywidualnego. Właśnie w tym celu powstała Fundacja Invest Cuffs, prowadząca szereg akcji mających wpływać na budowanie pozytywnego wizerunku branży inwestycyjnej w Polsce.

Ciepły odbiór ze strony rodzimej społeczności inwestorów pozwala na ciągły, dynamiczny rozwój oraz podejmowanie kolejnych inicjatyw. To dzięki Państwu, Invest Cuffs w tak krótkim czasie urósł do miana najważniejszego wydarzenia branżowego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Więcej informacji na temat konferencji na oficjalnej stronie Expo. Z kodem BITHUB macie możliwość zakupienia płatnych wersji biletów z 10% rabatem.

Data spotkania: 22-23 marca (piątek i sobota) 2019 roku, godz. 8:00-22:30
Miejsce spotkania: ICE Kraków Congress Centre, ul. Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków
Strona wydarzenia: https://investcuffs.pl

Komentarze