22.03.2018 Blockchain & Bitcoin Conference Tallinn

Już 22 marca o godzinie 9:00 w Estoni, odbędzie się międzynarodowa konferencja dotycząca kryptowalut, technologii blockchain oraz ICO – Blockchain & Bitcoin Conference. Wystąpią na niej zarówno Estońscy eksperci jak i specjaliści z ośmiu innych krajów. Spotkanie to będzie miało miejsce w stolicy Estonii, Tallinnie w nowoczesnym hotelu Hilton Tallinn Park. Bilety na konferencje można zakupić na oficjalnej stronie wydarzenia, a ich cena na chwilę obecną to 140 euro za bilet normalny oraz 100 euro za bilet ulgowy.

22 marca o godzinie 9:00, Estonia będzie gościć konferencję Blockchain & Bitcoin Conference Tallinn poświęconą tematyce blockchain, kryptowalutom i ICO. Estońscy eksperci ds. Kryptografii i zaproszeni zagraniczni specjaliści opowiedzą o przyszłości i nowych perspektywach przemysłu blockchain. Blockchain & Bitcoin Conference to sieć wydarzeń Blockchain na Ukrainie, w Rosji, Kazachstanie i wielu krajach Europy. Eksperci podzielą się swoimi doświadczeniami w zakresie wdrażania Blockchain w instytucjach rządowych (Govtech), systemie bankowym, handlu, mediach, opiece zdrowotnej i innych dziedzinach. Omówimy wszystkie aspekty tworzenia innowacyjnych produktów IT – od pojawienia się pomysłu po wejście na rynek. Poza samą konferencją, odbędzie się również największa wystawa oprogramowania i sprzętu dla branży kryptowalut (ponad 50 wystawców i ponad 1000 uczestników w roku ubiegłym)

Bilety są dostępne na stronie wydarzenia, w cenie 140 Euro za bilet normalny oraz 100 euro za bilet ulgowy, przysługujący osobą uczącym się.

Prelegenci

Vladislav Sapozhnikov, współzałożyciel i dyrektor generalny Deex.Exchange (platforma wymiany kryptowalut). Omówi przyszłość blockchainu. Zbada zdecentralizowane ekosystemy w oparciu o finansową platformę blockchain BitShares.

Lukas Kairys, CTO w Cryptodus, firmie rozwijającej rozwiązania biznesowe blockchain przy użyciu inteligentnych kontraktów. Podzieli się swoim poglądem na temat przyszłości inteligentnych kontraktów. Opowie o nowych możliwościach, zadaniach technologicznych i związanych z nimi zagrożeniach.

Aleks Bozhinov, CMO w Crowdholding, opracowała platformę blockchain dla przedsiębiorców i ich doradców. Jako doświadczony specjalista ds. Marketingu wyjaśni, jak należy właściwie współpracować z publicznością podczas przygotowywania startupu do uruchomienia ICO.

Thierry Vallat, prawnik, założyciel firmy prawniczej Cabinet Thierry Vallat, były członek zarządu i skarbnik w stowarzyszeniu „Francja-Estonia”. Opowie, w jaki sposób przemysł blockchain i kryptowaluty napotkają w Europie problemy w kontekście regulacji rządowych.

Edgar Bers, menedżer ds. Relacji z partnerami w HashCoins OÜ, firmie opracowującej sprzęt kryptograficzny i tworzącej usługi blockchain. Wyjaśni, w jaki sposób blockchain może służyć jako zaufany podmiot.

Harmonogram wydarzenia

9:00 – Rejestracja uczestników
10:00 – Mowa wstępna sponsorów i moderatora
10:15 – Vladislav Sapozhnikov, „Zdecentralizowane ekosystemy wykorzystujące technologię Blockchain BitShares to przyszłość technologii Blockchain”
10:45 – Edgar Bers, „Blockchain jako zaufana jednostka”
11:15 – Aviya Arika, „Powiedz mi, jaki jest twój token, a powiem ci, kim jesteś „- Różne rodzaje tokenów i ich znaczenie regulacyjne
11:45 – Lukas Kairys, „Przyszłość inteligentnych kontraktów. Możliwości, wyzwania technologiczne i zagrożenia bezpieczeństwa
12:15 – Panel dyskusyjny „Wyzwania prawne i regulacyjne w Blockchain”
13:30 – Przerwa na lunch
14:30 – Aleks Bozhinov, „Zarządzanie społecznością w ICO”
15:00 – Stefano Virgilli, „Wyjaśnienie miningu na przestrzeni ostatnich 6 lat”
16:00 – Martins Liberts, ”
Samoregulacja ICO – sposób na budowanie zaufania do świata kryptografii i zabezpieczanie składek. Praktyczne doświadczenie i wyciągnięte wnioski”
16:30 – Alexandra Levin Kramer, ”
Blockchain i amerykańskie przepisy dotyczące papierów wartościowych: Jak przeprowadzić sprzedaż zgodną z prawem w USA”
16:55 – Thierry Vallat, „Ważne regulacje prawne, które pojawią się w Europie odnośnie blockchain i kryptowalut”
17:20 – Mowa pożegnalna

Dlaczego Estonia?

Estonia należy do krajów, które wykazują lojalność wobec kryptowalut i blockchain. Jest to miejsce, w którym od dawna funkcjonuje wielkoskalowy projekt digitalizacji E-residence. Co więcej, autorzy programu e-rezydentury oferowali publiczne uruchamianie ICO i Estcoin. W przypadku sukcesu, Estonia stałaby się pierwszym krajem na świecie prowadzącym publiczne ICO. Zapełniona publiczność w Blockchain & Bitcoin Conference Tallinn w 2017 roku udowadnia, że ​​społeczność kryptograficzna Estonii jest zainteresowana takimi wydarzeniami.

Data spotkania: 22.03.2018, godzina 9:00
Miejsce spotkania: Estonia, Tallinn, Hilton Tallinn Park
Strona wydarzenia: Tallinn

Komentarze