20.09.2018 – Crypto Future Expo – Na hasło BITHUB 20% rabatu!

671

Już 20 września na stadionie PGE Narodowy w Warszawie odbędzie się Crypto Future Expo, organizowane podczas targów IT Future Expo. Podczas wydarzenia całodzienna konferencja, warsztaty z tradingu, podatków oraz miningu. Tego dnia poznacie aktualne nowinki technologii IT oraz dowiedzie się więcej o blockchain i kryptowalutach.

Crypto Future Expo to międzynarodowe targi oferujące szeroko pojętą wiedzę i informacje ze świata blockchain i kryptowalut. Jeśli chcesz być świadkiem inspirujących wystąpień, dynamicznych warsztatów i nabyć rzetelną oraz kompetentną wiedzę nie może Cię zabraknąć! Kup bilet i widzimy się już 20 września na Stadionie PGE Narodowym. Targi organizowane są razem z naszą 6-stą już edycją IT FUTURE EXPO 2018 (http://itfuture.pl)

Tylko do 10 września na hasło BITHUB obowiązuje 20% zniżki na bilety. 

IT FUTURE EXPO

IT Future Expo to VI edycja dorocznego spotkania elity polskiego IT, w całości poświęconego technologiom dla biznesu. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co napędza branżę, poznać aktualne trendy w rozwoju technologii dla przedsiębiorstw, to wydarzenie jest kluczową dla Ciebie pozycją, na mapie technologicznych eventów. IT Future Expo to elitarne spotkanie wymiany doświadczeń, najlepszych praktyk oraz nawiązywania istotnych partnerstw. To również miejsce tworzenia się silnych relacji biznesowych. 8h merytoryki oraz wystąpienia najlepszych speakerów, pozwolą wyjść z głową pełną pomysłów, a nawet gotowych rozwiązań. To pełne inspiracji wydarzenie z udziałem liderów rynku, pozwoli również dokładnie przyjrzeć się obowiązującym trendom i nadchodzącym wyzwaniom dla biznesu, w obliczu dynamicznie pędzącej cyfryzacji. Spotkaniu towarzyszyć będzie również gala rozdania nagród IT Future Awards – wyróżniająca najlepsze rozwiązania i usługi IT w Polsce, wybrane przez internautów oraz czołowych CIO.

Uczestnicy CRYPTO FUTURE EXPO będą mieli dostęp do powierzchni wystawienniczej IT FUTURE EXPO, dzięki czemu również poznają najnowsze technologie w IT. Będą mieli też możliwość uzyskania cennych kontaktów.

Dodatkowo podczas wydarzenia organizowane jest IT CAREER SUMMIT – targi pracy dla IT (http://itcareersummit.pl), osoby z identyfikatorem CRYPTO FUTURE EXPO – również będą miały dostęp do tej strefy.

IT CAREER SUMMIT

IT Career Summit to niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju targi pracy, które koncentrują w jednym miejscu najlepszych pracodawców i wybitnych ekspertów ze świata informatyki oraz nowych technologii. Największe autorytety tej branży zdradzą Ci tajniki efektywnego budowania kariery w IT. Zmień z nami swoją ścieżkę zawodową i znajdź miejsce, w którym rozwiniesz kompetencje!

Jeżeli jesteś specjalistą w dziedzinie IT i szukasz nowych wyzwań zawodowych na swojej ścieżce kariery, to nie możesz przegapić tego wydarzenia! Poznasz aktualne oferty pracy z rynku IT, nowych ludzi z branży i z pewnością nawiążesz obiecujące kontakty biznesowe. Porozmawiasz także z pracownikami konkretnej firmy i z pierwszej ręki zasięgniesz opinii o danej organizacji. Daj się odkryć i koniecznie odwiedź strefę Kariery IT na Narodowym!

Data spotkania: 20 września (czwartek) 2018, godz. 10:00
Miejsce spotkania: PGE Narodowy, al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa
Link do strony wydarzenia: http://cryptoexpo.pl
Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/826546704201537/

 

Komentarze