20.05.2018 – Wicked Crypto Meetup #7

579

W najbliższą niedzielę serdecznie zapraszamy na kolejne, siódme spotkanie z serii Wicked Crypto Meetup. Motywem przewodnim wydarzenia będzie „NEO – Smart Economy”. Wstęp jest darmowy, jednak obowiązuje wstępna rejestracja

Trochę o NEO…

Założony w 2014, NEO został stworzony, aby przenieść naszą tradycyjną gospodarkę w nową erę inteligentnej gospodarki. W tej nowej inteligentnej gospodarce następuje zmiana paradygmatu z „Internetu Informacji” na „Internet wartości”. Umożliwi to bezproblemową integrację tradycyjnej gospodarki i gospodarki cyfrowej, ułatwiając swobodny przepływ wszystkich aktywów. Wymiana wartości i działalności gospodarczej odbywa się w trybie bez zaufania. Zasady, polityka i organizacje tradycyjnego społeczeństwa będą słusznie przejrzyste i sprawiedliwe. To „Internet porządku” i ostateczny cel NEO Smart Economy.

Prelegenci

Malcolm Lerider – bezpośrednio z centrali NEO w Szanghaju, opowie o wizji , strategii, szczegółach technicznych platformy.
Jest odpowiedzialny za to, aby codzienne zadania były wykonywane zgodnie ze strategią i wizją NEO. Jest także głównym ewangelistą NEO podróżującym po całym świecie, prezentującym wizję NEO Smart Economy. Malcolm jest podwójnym magistrem inżynierii komputerowej oraz inżynierii przemysłowej i zarządzania. Ma silną wiedzę techniczną i programistyczną.

Arkadiusz Gutkowski – zafascynowany wizją NEO, reprezentujący NEO w Polsce. Jego celem jest zgromadzenie polskich programistów, którzy będą budować zmieniające się na świecie dApps na platformie NEO. Pracuje jako programista dla Starsoft / AVEVA i wprowadza nowe dusze do świata programowania w infoShare Academy.

Agenda

10.00 – 10.30 – Malcolm Lerider o NEO Smart Economy
10.30 – 11.00 – Arkadiusz Gutkowski o portalu NEO Smart Contracts i NEO / COZ
11.00 – 11.20 – Przerwa kawowa
11.20 – 12.00 – Malcolm Lerider o projektach prowadzonych na NEO Blockchain
12.00 – Networking

Data spotkania: 20 maja (niedziela) 2018 roku, godz. 10:00-14:00
Miejsce spotkania: Startberry, Grochowska 306/308, 03-840 Warszawa
Wydarzenie na Meetupie: Wicked Crypto Meetup
Livestream: Wicked Crypto Meetup

Komentarze