19.03.2018 Blockchain Meetup Łódź #11

382

Już w najbliższy poniedziałek, 19.03.2018 w Łodzi odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Blockchain Meetup Łódź organizowane przez firmę Ragnarson. Meetup rozpocznie się o godzinie 18:00 przy ulicy Targowej 35, w Łodzi. Wstęp jest całkowicie bezpłatny, a zaproszeni są wszyscy zainteresowani tematyką blockchain i kryptowalut.

Firma Ragnarson zaprasza wszystkich chętnych na 11 spotkanie z serii Blockchain Meetup Łódź. W poniedziałek 19.03 na wydarzeniu obecni będą dwaj prelegenci, Arkadiusz Regiec oraz Jacek Czarnecki.  Wstęp jest darmowy, a po części oficjalnej każdy gość zaproszony jest na drugą, nieoficjalną część spotkania przy pizzy i piwie. Serdecznie zapraszamy.

Prelegenci

Arkadusz Regiec – Prezes Zarządu Beesfund. Wierzy w siłę społeczności i zmianę jaką może ona dokonać. Twórca największej platformy equity crowdfundingowej w Europie Środkowo-Wschodniej, posiadającej blisko 5000 zarejestrowanych inwestorów. Beesfund.com pomógł przeprowadzić 19 startupom  emisję akcji i zebrać ponad 5 mln złotych w emisjach otwartych i 10 mln złotych w emisjach zamkniętych. Twórca projektu tokenbridge, opartego o technologię blockchain, umożliwiającego przeprowadzanie ICO (initial coin offering), szef akceleratora powołanego przez Giełdę Papierów Wartościowych i Beesfund. Prezes Polskiego Towarzystwa Crowdfundingu.

Jacek Czarnecki – prawnik specjalizujący się w blockchainie, fintechu i innych nowych technologiach. Doradca projektów blockchainowych. Twórca i uczestnik wielu inicjatyw na styku prawa i blockchaina w Polsce i za granicą. Obecnie m.in. organizuje oddział Legal Hackers w Warszawie. Współpracownik praktyki prawa nowych technologii w kancelarii Wardyński i Wspólnicy.

Agenda

18:00 – „TokenBridge” – Arkadiusz Regiec
18:40 – przerwa techniczna
18:50 – „2018: rok uregulowania blockchaina?” – Jacek Czarnecki
19:30 – pizza, beer & networking

Zapytaliśmy organizatorów dlaczego warto wybrać się na spotkanie:

Nasze spotkania to nie tylko ciekawe prezentacje, prezenterzy z całej Polski, praktyczne tipy dotyczące technologii blockchain, ale także platforma wymiany kontaktów i budowania sieci networkingowej, dlatego pamiętajcie o zabraniu wizytówek 

Obie prezentacje będą transmitowane na żywo i nagrywane na YouTube.
Data spotkania: 19.03.2018 (poniedziałek), godzina 18:00
Miejsce spotkania: Ul. Targowa 35, Łódź
Strona wydarzenia: Facebook

Komentarze