18.06.2018 – Blockchain Meetup Łódź #14

672

W poniedziałek, 18 czerwca 2018 roku, serdecznie zapraszamy Państwa na kolejne, czternaste już spotkanie z serii Blockchain Meetup Łódź, organizowane przez firmę Ragnarson. Meetup rozpocznie się o godzinie 18:00 przy ulicy Targowej 35, w Łodzi. Wstęp jest całkowicie bezpłatny, a zaproszeni są wszyscy zainteresowani tematyką blockchain i kryptowalut.

Firma Ragnarson zaprasza wszystkich chętnych na 14 spotkanie z serii Blockchain Meetup Łódź. W poniedziałek 18.06 na wydarzeniu obecni będą dwaj prelegenci, Szymon Sypniewicz oraz Rafał Kiełbus.  Wstęp jest darmowy jednak każdy przybyły musi posiadać ze sobą bilet, z powodu ograniczonej liczby miejsc na sali. Bilety do nabycia tutaj. Po części oficjalnej każdy gość zaproszony jest na drugą, nieoficjalną część spotkania przy pizzy i piwie. Serdecznie zapraszamy.

Prelegenci

Szymon Sypniewicz – jest prawnikiem z wykształcenia, geekiem z zamiłowania i libertarianinem z przekonania. Dziś współtworzy Ramp Network (www.ramp.network/), system który ma ambicję utworzyć otwarty, zdecentralizowany system wymiany walut fiat na kryptoaktywa.

Rafał Kiełbus – od lat Bardzo Zły Moderator na forum.bitcoin.pl. Obecnie Blockchain developer przy Polskim Akceleratorze Technologii Blockchain. Zgłębia technologię stojącą za Bitcoin od 2012 roku. Autor niecyklicznych artykułów o działaniu kryptowalut „Rafał prostuje…”

Agenda

18:00 – Otwarcie

18:15Czy giełdy kryptowalut są nam potrzebne? – Szymon Sypniewicz

Szymon Sypniewicz opowie o potencjalnych zastosowaniach otwartych bankowych API i PSD2 w zakresie projektów blockchainowych. Czy otwarte bankowe API może być receptą na połączenie z natury otwartych blockchainów z zamkniętym systemem tradycyjnych finansów? Czy jesteśmy w stanie wyeliminować Coinbase i innych scentralizowanych pośredników z obrotu kryptoaktywami?

19:10Rafał prostuje bitcoina: decentralize everything – Rafał Kiełbus

Prezentacja istniejących (i działających!) rozproszonych systemów giełdy kryptowalut, giełdy tokenów, sklepu internetowego. Bo przecież nie da się zamknąć czegoś, co nie ma centralnego serwera.

20:00 – Networking & pizza


Obie prezentacje będą transmitowane na żywo i nagrywane na YouTube, na kanale Krypto Raport.
Data spotkania: 18.06.2018 (poniedziałek), godzina 18:00
Miejsce spotkania:Ul. Targowa 35, Łódź
Rejestracja na wydarzenie: https://www.eventbrite.co.uk/e/blockchain-meetup-odz-14-tickets-46610640681?aff=efbevent
Strona wydarzenia: Facebook

Komentarze