15.03.2018 – TriCity Blockchain Meetup #6

353

Zapraszamy na kolejne spotkanie TriCity Blockchain Meetup, które odbędzie się 15 marca (czwartek) o godz. 18.00 w Sztuce Wyboru (na ternie Garnizonu). To już trzecie spotkanie zorganizowane w Gdańsku przy współpracy z firmą easyMINE.

Agenda

18:15-18:45 Albert Baliński, ” ICO z technicznego punktu widzenia”

Podczas tej prezentacji postaramy się zrozumieć jak skonstruowana jest sieć Ethereum oraz w jaki sposób można w zdecentralizowany sposób pozyskać wielomilionowe kwoty na swój projekt.

19:00-19.30 Logan Saether, „Ethereum Alarm Clock: Scheduling Transactions for the Future”

19:30 – Networking

O prelegentach

Albert Baliński
Albert jest programistą freelancerem. Zaczynał od tworzenia aplikacji w języku JavaScript z wykorzystaniem najnowocześniejszych frameworków. Posiada praktyczną wiedzę i doświadczenie w tworzeniu tokenów w sieci Ethereum (ICO) oraz w programowaniu Smart Contractów. Poza aspektem zawodowym, swoje zdolności w programowaniu wykorzystał w branży eventowej na największych polskich festiwalach.

Logan Saether
Logan Saether jest developerem smart kontraktów i inżynierem, zainteresowanym tym, w jaki sposób blockchain będzie kształtować globalną gospodarkę i rynek przyszłości. Po raz pierwszy natknął się na kryptowaluty w 2013 r., kiedy odkrywał dark web, ale nie rozumiał ich pełnego potencjału aż do momentu uruchomienia Ethereum, które sprawiło że smart kontrakty i zdecentralizowane aplikacje stały się rzeczywistością. Ma doświadczenie w pracy z różnymi projektami w fazie pre-ICO i lubi budować narzędzia wspierające rozwój ekosystemu kryptowalut. Obecnie pracuje w ChronoLogic, gdzie zajmuje się narzędziami i infrastrukturą Ethereum Alarm Clock.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, jednak obowiązuje rejestracja.

Data spotkania: 15.03.2018 (czwartek), godz. 18:00-21:00
Miejsce spotkania: Sztuka Wyboru, ul. Słowackiego 19, 80-257 Gdańsk 
Strona wydarzenia: TriCity Blockchain Meetup 

 

 

Komentarze