11.04.2018 – Wicked Crypto Meetup #5

351

Już w najbliższą środę zapraszamy Państwa na piąte spotkanie z serii Wicked Crypto Meetup, na którym pojawią się  COO i CFO jednej z największych giełd kryptowalut na świecie – bitFlyer. Opowiedzą oni o ekspansji globalnej giełdy, o regulacjach kryptowalut globalnie i o zaawansowanych metodach trejderskich. Wstęp na wydarzenie jest darmowy, jednak obowiązuje wstępna rejestracja.

Co nieco o bitFlyer…

BitFlyer, Inc. jest największą firmą typu Bitcoin i blockchain w Japonii, która pozyskała ponad 4,1 miliarda jenów (~ 36 milionów USD) na finansowanie kapitału podwyższonego ryzyka. BitFlyer ma na celu zrewolucjonizowanie sektora FinTech przy użyciu technologii blockchain. Jego praca obejmuje działanie zintegrowanej platformy wirtualnej waluty bitFlyer, dogłębne badania blockchain oraz prace badawczo-rozwojowe nad jego oryginalnym blokchain miyabi.

BitFlyer EUROPE S.A. jest spółką w 100% zależną od BitFlyer, Inc., wiodącej firmy Bitcoin i blockchain z siedzibą w Japonii. Biuro europejskie mieści się w Luksemburgu i prowadzi platformę wymiany dla europejskich handlowców, aby kupować i sprzedawać Bitcoiny.

Prelegenci

Rikiya Masuda (CFO) –  jest absolwentem Szkoły Ekonomii Politycznej Uniwersytetu Waseda. Od 2007 roku przez siedem lat pracował w dziale sprzedaży korporacyjnej Sumitomo Mitsui Banking Corporation i lokalnej filii w Chinach. Rikiya otrzymał tytuł MBA na Uniwersytecie Nauki i Technologii w Hongkongu w 2016 roku.

Andy Bryant (COO) – ukończył University of Bath w 2008 roku, a także studiował w Tokyo Institute of Technology. Począwszy od 2008 roku pracował na różnych stanowiskach w finansach i technologii, w tym jako globalny dyrektor operacyjny dla firmy doradczej M & A BDA Partners oraz jako dyrektor generalny własnego startupu technologicznego. Andy otrzymał wiele nagród od prestiżowych instytucje takich jak Daiwa Securities i Royal Academy of Engineering.

Agenda

1. Historia bitFlyer
2. Inwestowanie w kryptowaluty
3. Ustawodawstwo regulacyjne w Azji, Europie i na świecie
4. Q&A

Data spotkania: 11 kwietnia (środa) 2018 roku, godz. 18:30-22:00
Miejsce spotkania: Startberry, Grochowska 306/308, 03-840 Warszawa
Wydarzenie na Meetupie: Wicked Crypto Meetup
Livestream: Wicked Crypto Meetup

Komentarze