03.04.2018 – Wicked Crypto Meetup #4

636

Już 3 kwietnia zapraszamy Państwa na czwarte spotkanie z serii Wicked Crypto Meetup, poświęcone transparentności w inwestowaniu w kryptowaluty i zarządzaniu aktywami. Tym razem będzie można posłuchać prelegentów ze Stanów Zjednoczonych, Japonii i Kuala Lumpur. Wstęp na wydarzenie jest darmowy, jednak obowiązuje wstępna rejestracja

Jonathan Chester przedstawi ogólny przegląd ICO. W kwietniu, podczas Wolves Summit wygłosi przemówienie na ten sam temat, meetup jest więc świetną okazją, żeby posłuchać go za darmo. Gwiazdą wieczoru będzie Lina Seiche, PR Manager w SPINDLE.

SPINDLE to platforma do zarządzania inwestycjami i aktywami, która ma na celu zapewnienie kompleksowego rozwiązania dla poszczególnych inwestycji kryptowalutowych. Dlaczego SPINDLE?

Rozwój technologii blockchain i kryptowalut zachęca wielu z nas do zaangażowania się w finanse i handel. Ale samo istnienie kryptowalut nie czyni z nas profesjonalnych inwestorów. Od kupowania naszych pierwszych monet do decydowania, co z nimi zrobić, jest wiele przeszkód, które zniechęcają wielu do korzystania z wielkich możliwości. SPINDLE to pierwsza platforma dopasowująca dla inwestorów prywatnych i funduszy kryptowalut, w której użytkownicy będą mogli porównać przejrzyste informacje o każdym funduszu krypto i połączyć się z menedżerami aktywów, aby pomóc w dywersyfikacji i zwiększeniu inwestycji. Projekt SPINDLE ma na celu zapewnienie wszechstronnej przestrzeni, która umożliwi każdemu, niezależnie od jego pochodzenia i doświadczenia, zaangażowanie w proaktywne inwestycje niezależnie.

W ramach SPINDLE, działa też Blackstar Group, która koordynuje wszystkie zadania, w tym planowanie i realizację projektu i została założona przez ekspertów w dziedzinie finansów, bankowości inwestycyjnej, prawa i branży technologicznej. Jej CEO, Masamitsu Hirai, będzie trzecim i ostatnim gościem Wicked Crypto #4.

Prelegenci 

Jonathan Chester – założyciel i prezes firmy Bitwage / specjalista Forbes’a ds. kryptowalut i blockchain.
Jonathan jest związany z Bitcoinem od 2013 roku. Prowadzi Bitwage, najpopularniejszą platformę płac i fakturowania zbudowaną na bazie Bitcoin. Bitwage ma ponad 20 000 użytkowników w ponad 90 krajach. Jonathan uruchamia także Inwage, która jest firmą świadczącą usługi informatyczne, zapewniającą wsparcie technologiczne i doradcze dla ICO, zdecentralizowanych aplikacji i dopuszczonych aplikacji blockchain. Jonathan pojawił się w magazynie Entrepreneur, FinancialIT i konsultował się z członkami Parlamentu Europejskiego w sprawie regulacji branży blockchain, a także niderlandzkich banków i organów regulacyjnych w Amsterdam Institute of Finance. Zgłosił się na odbywający się dwa razy do roku szczyt korporacyjny Orange i mówił na konferencjach takich jak Paris Fintech Forum, Viva Technology, Transact15 i Inside Bitcoins. Wygłosi przemówienie programowe na temat ICO podczas Wolves Summit 11 kwietnia 2018 r. W Warszawie.

Lina Seiche – po służbie jako kierownik mediów społecznościowych i dziennikarz muzyczny dla niemieckiego czasopisma kulturalnego, Lina przeprowadziła się do Malezji, aby uczyć się pod okiem japońskiego muzyka GACKTa. Studiując ekonomię, sztukę i język, objęła stanowisko głównego menedżera G&I Asia Bridge Partners i otworzyła TOKYO CANDY FACTORY w Kuala Lumpur. W firmie SPINDLE jest odpowiedzialna za działania PR na świecie.

Masamitsu Hirai – Absolwent Wydziału Administracji Uniwersytetu Hosei, zaangażowany w tworzenie funduszy inwestycyjnych i doradztwo w zakresie strategii inwestycyjnej w zespole finansowym w firmie Funai Soken Holdings Inc. Następnie został dyrektorem generalnym niezależnej firmy zarządzającej inwestycjami w Japonii, a następnie został menedżerem funduszy i szefem instrumentów pochodnych w malezyjskim funduszu hedgingowym. Obecnie jest dyrektorem generalnym Bullion Japan Inc. oraz prezesem i dyrektorem generalnym BlackStar & Co. Inc.

Jak zwykle zadaliśmy organizatorom kilka pytań dotyczących spotkania:

Skąd pomysł na taki temat spotkania?

SPINDLE skontaktowali się z nami, żeby zapytać czy mogliby zaprezentować swój projekt na jednym z naszych eventów. Po kilku rozmowach projekt nam się bardzo spodobal dlatego też postanowiliśmy zorganizować meetup dla SPINDLE. Jest to na prawdę świetny produkt , dlatego też serdecznie zapraszamy aby dowiedzieć się o nim więcej.

Co decyduje o sukcesie SPINDLE?

SPINDLE jest platformą nadającą się zarówno dla doświadczonych jak i początkujących inwestorów, którzy nie posiadają wystarczającej wiedzy aby samemu przeanalizować poszególne projekty i kryptowaluty.

Czy możecie uchylić rąbka tajemnicy czego można będzie się spodziewać na kolejnym spotkaniu?
Na kolejnym spotkaniu pojawią się u nas COO i CFO jednej z największych giełd kryptowalut na świecie – bitFlyer. Opowiedzą oni o ekspansji globalnej giełdy, o regulacjach kryptowalut globalnie i o zaawansowanych metodach trejderskich. Myślę, że jest to tematyka idealna jak na polski rynek, gdzie ludzie przeważnie interesują się inwestycjami w krypto.

Data spotkania: 3 kwietnia (wtorek) 2018 roku, godz. 18:30-22:00
Miejsce spotkania: Startberry, Grochowska 306/308, 03-840 Warszawa
Wydarzenie na Facebooku: Wicked Crypto Meetup
Wydarzenie na Meetupie: Wicked Crypto Meetup
Livestream: Wicked Crypto Meetup

Komentarze