02.10.2018 – Wicked Crypto Meetup #9

579

W najbliższy wtorek,  2 października, serdecznie zapraszamy Państwa na dziewiąte już spotkanie z serii Wicked Crypto Meetup. Długo oczekiwany temat: skalowalność blockchainów, mechanizmy konsensusu i bezpieczeństwo w wymianach kryptowalutowych i firmach FinTech. Wstęp na wydarzenie jest darmowy, jednak obowiązuje wstępna rejestracja

Tym razem na spotkaniu pojawią się prelegenci z IOST (zdecentralizowana platforma Blockchain), Luno (portfel wymiany walut), Everipedia (encyklopedia online oparta na EOS) przeprowadzi zdalną rozmowę prosto z Los Angeles.

Prelegenci

Sam Kazemian jest irańsko-amerykańskim inżynierem oprogramowania, przedsiębiorcą i pasjonatem Blockchain z siedzibą w Los Angeles w Kalifornii. Jest współzałożycielem i prezesem Everipedi, pierwszej na świecie bazy wiedzy opartej o blockchain. Everipedia przedstawi porównanie inteligentnych platform kontraktowych, wyjaśni, dlaczego wybrało EOS i powie nieco więcej o samej Everipedii.

Aaron Cunningham jest Menedżerem Społeczności w IOST. IOST skoncentruje się na zagadnieniach związanych ze skalowalnością blockchain, w szczególności z mechanizmami konsensusowymi. Zespół podsumuje i porówna różne mechanizmy konsensusu, a oni przedstawią przegląd mechanizmu konsensusu IOST, Dowód wiarygodności.

Magdalena Gołębiewska przez ostatnią dekadę pracowała w branży Fintech – budując, rozwijając i promując rozwiązania finansowe w PayU, Kreditech i TransferGo. Obecnie jest Country Managerem w Europie Wschodniej Luno. Luno – portfel i giełda kryptowalut – przedstawi prezentację dotyczącą przechowywania kryptowalut, środków bezpieczeństwa podejmowanych przez giełdy kryptowalut, procesu KYC w firmach powiązanych z kryptografią, monitorowania transakcji, przypadków naruszenia bezpieczeństwa oraz kiedy firma może przekazywać informacje o transakcjach klienta FBI.

Data spotkania: 2 października (wtorek) 2018 roku, godz. 19:00-22:00
Miejsce spotkania: Google Campus Warsaw, Pl. Konesera 10, 03-736 Warszawa
Wydarzenie na Meetupie: Wicked Crypto Meetup
Livestream: Wicked Crypto Meetup

Komentarze