Wakacyjne wyjazdy. O czym pamiętać w trasie?

Wakacje to okres wzmożonego ruchu na polskich drogach. Nic w tym dziwnego, niektórzy cały rok oczekują, aby móc odpocząć na piaszczystych, polskich plażach bądź udać się na południe kraju i zdobyć górskie szczyty. Do długich wypraw samochodem należy się odpowiednio przygotować. W najnowszym nagraniu na kanale Autostrady Polska możecie znaleźć materiał, w którym twórca dzieli się swoim długoletnim doświadczeniem i przemyśleniami związanymi z podróżą po polskich drogach w okresie wakacyjnym. 

Co tworzy kanał Autostrady Polska?

Autostrady Polska to miejsce na Youtube, w którym autor – Radek tworzy treści dla maniaków infrastruktury drogowej. Jeżeli interesujesz się wspomnianym tematem, to przedstawiony kanał jest idealnym miejscem dla Ciebie. U Radka znajdziesz filmy, gdzie przedstawia on przeróżne ciekawe i inspirujące miejsca, które możesz spotkać na terenie naszego kraju. Twórca  w swoich filmach omawia i pokazuje poszczególne etapy budowy dróg, jakie występują podczas całego procesu realizacji. Na kanale znajdziecie, również przejazdy po polskich drogach, szczególnie po nowo otwartych autostradach i drogach ekspresowych. Radek do tych filmów zawsze dodaje znaki, które sam projektuje oraz, które sam chciałby zobaczyć na omawianych drogach. Kanał Autostrady Polska w swoich treściach skupia się, również na obwodnicach miast, węzłach drogowych, oznakowanych tunelach, mostach i wielu innych rzeczach, które są niezwykle ciekawe dla maniaków dróg. Na kanale znajdziecie również podsumowania. W tych filmach twórca opowiada, które drogi zostały oddane do użytkowania w minionym roku oraz które zostaną oddane w kolejnym. Zdarza się, że na kanale znajdziecie też materiały z informacjami i ciekawostki dla entuzjastów kolei oraz wiele innych rzeczy. Polecamy i  zapraszamy do obejrzenia i subskrybowania Autostrady Polska.

Promocja FlyingAtom.Gold

Przy współpracy z partnerem kanału Autostrady Polska i firmy Flyingatom Gold, zajmującej się sprzedażą złota i srebra inwestycyjnego. Przygotowano dla Was specjalną promocję.
Przy zakupie złota lub srebra inwestycyjnego na stronie flyingatom.gold z użyciem kodu
,,AUTOSTRADYPOLSKA“ otrzymacie 0,5% zniżki na zamówienie.
Z promocji można skorzystać, również w punktach stacjonarnych FlyingAtom. 

Biura firmy znajdziecie w 18 miastach na terenie całego kraju.

Komentarze