Zombie Coin | McAfee zgarnia 4,5 mln $ za whitepaper shitcoina

1 576

Zombie podobno istnieją naprawdę. Jeśli dojdzie do ich ataku, John McAfee bedzie jednym z pierwszych, który nas o tym poinformuje. Kilkanaście godzin temu McAfee opublikował wstępną część oficjalnej dokumentacji Zombie Coin – projektu, który „bada naturę zombie i ich interakcji z ludźmi”. Nie. To nie jest żart.

WTF?

Jeśli w Twojej głowie powstało właśnie pytanie, czy McAfee postradał zmysły, trudno będzie na nie odpowiedzieć. Niemniej jednak w napisanym przez siebie dokumencie sam zdaje się stawiać sprawę dosyć jasno:

To najbardziej absurdalna koncepcja w historii kryptowalut. W świetle racjonalnego rozumowania nie można postrzegać tego projektu jako nic innego jak zamki na piasku, fantasy / horror z umysłu czterolatka z upośledzeniem umysłowym.

Uff. Przyznacie, że mocne. 4,5 miliona dolarów jednak wpadło.

Zombie Coin według McAfee

Takie odważne stwierdzenie w żaden sposób nie pomaga projektowi Zombie Coin w uzyskaniu wiarygodności. Pytanie, czy w ogóle im na tym zależy? Wszystko wygląda na zaplanowaną akcję. Dziwne jest tylko to, że McAfee podobno zainkasował 4,5 miliona dolarów z góry za przygotowanie tego whitepapera.

Ja, John McAfee, zostałem zatrzymany przez Centrum Badań nad Zombie w Chinach Południowych, aby napisać białą księgę dla ich ILO (Initial License Offering). Otrzymałem absurdalnie dużą sumę pieniędzy – z góry – za wzięcie udziału w tym projekcie. Kwota gotówki z góry, którą otrzymałem, wyniosła 4,5 miliona USD. Ponadto zażądałem i otrzymałem 20% całej planowanej emisji monet.

źródło: tutaj
zombie coin

McAfee podaje argumenty za istnieniem zombie. Wyjaśnił, że istnieje bakteria (mianowicie gronkowiec odporny na metycylinę), który powoduje objawy podobne do zombie. Poza tym wspomina, że ​​handlarze narkotyków zsyntetyzowali lek o nazwie Flakka, który sprawia, że ​​ludzie chcą jeść ludzkie mięso, podczas gdy Krokodil (śmiertelna, ale tania alternatywa dla heroiny) powoduje gnicie ludzkiej skóry.

Co jeśli jakieś laboratorium zdołało stworzyć lek, który łączyłby działanie Flakki i Krokodila ”, wyjaśnia McAfee, odwołując się do uzasadnionej wątpliwości:„ Czy nie miałbyś wtedy żadnego leku, który stworzyłby ludzi wyglądających jak zombie, którzy zachowywali się jak zombie?

źródło: tutaj

Ludzie i Zombie w harmonii na blockchainie

Zombie Coin ma nas ochronić przed apokalipsą zombie. Tylko jak? Wstepny whitepaper McAfee’go tego nie wyjaśnia. „To wstępna biała księga bez prawdziwego mięsa” – napisał McAfee. Jednak od czasu ogłoszenia projektu seria tweetów daje zbliżony pomysł na to, czemu to wszystko miałoby służyć.

Okazuje się, że Południowochińskie Centrum Badań Zombie opracowuje „medalion”, który zostanie zaakceptowany przez ludzi i zombie. W przypadku ataku osoba może dać tokeny zombie, aby uratować swoje życie.

Nie inwestuj w ten shitcoin

McAfee pokazuje drugą stronę medalu:

Nawet jeśli ktoś przyłożyłby mi broń do głowy, nie mógłbym zebrać się na żadne inne stwierdzenie, niż: NIE INWESTUJ W TEN SHITCOIN! W żadnych okolicznościach, w żadnym czasie i z żadnego powodu. Tylko idiota rozważyłby, nawet w warunkach najbardziej ekstremalnego wypaczenia rzeczywistości, inwestowanie w tę monetę lub jakiekolwiek odgałęzienie tej obrzydliwości!

źródło: tutaj

Jeśli jednak zombie istnieją, McAfee twierdzi, że CZCoin „może być najważniejszym, najbardziej ludzkim projektem na planecie”.

Nie jestem pewien, czy zachęcać Was do komentarzy:) Jeśli jednak macie ochotę, serdecznie zapraszam.

Komentarze