Zbiórka na świąteczne prezenty dla dzieci z domu dziecka „Tęcza” w Katowicach

701

Już po raz czwarty, giełda BitBay organizuje zbiórkę na świąteczne prezenty dla dzieci z domu dziecka „Tęcza” w Katowicach. Oprócz środków, które zostaną przekazane przez zespół giełdy i jego partnetrów, organizatorzy zapraszają do udziału w akcji całą społeczność kryptowalut. Tegoroczną zbiórkę już objęły patronatem medialnym redakcje: Bithub.pl, bitcoin.pl, FXMAG.pl oraz comparic.pl.

Zbiórka trwa od 2 do 19 grudnia i jest prowadzona we wszystkich 36 kryptowalutach dostępnych na giełdzie BitBay. Dedykowane adresy do wpłat znajdują się na stronie akcji pod tym adresem.

zbiórka dom dziecka

Środki zostaną przeznaczone na zakup prezentów (zabawek, książek, gier, ubranek i innych wymarzonych podarunków) oraz sprzętów niezbędnych dla funkcjonowania domu dziecka. Rozliczenie, podobnie jak w latach ubiegłych, zostanie opublikowane na stronie akcji po jej zakończeniu.

Podczas poprzednich 3 zbiórek na dom dziecka udało się zgromadzić kwotę ponad 40 000 PLN. Przez ponad 5 lat swojej działalności giełda BitBay przeprowadziła 7 akcji charytatywnych (obecna jest 8) i dzięki wielkiemu sercu społeczności kryptowalut przekazała w sumie ponad 170 000 PLN! Każda z akacji była hojnie wspierana również przez samą giełdę i jej pracowników.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji!

Komentarze