Zarabiaj bitcoiny grając w Lightnite | Gra oparta o LN już w 2021 r.?

4 267

W 2021 roku możemy być świadkami premiery dzieła Satoshis.Games, gry battle royale Lightnite, w której gracze będą mogli zarabiać i wydawać BTC. Gra opiera się o Lightning Network Bitcoina, a jej projekt ogłoszono na niedawnej konferencji poświęconej LN. Tytuł graj i zarabiaj bitcoiny może zatem zyskać niebawem zupełnie nowy wymiar. Jesteście zainteresowani?

Wygląda na to, że Lightning Network otworzył drzwi dla długo oczekiwanych mikrotransakcji BTC i znalazł jeden ze swoich zastosowań w grach.

https://twitter.com/SatoshisGames/status/1185558143335579650

Jak to ma działać?

Lightnite ma wykorzystywać potencjał Lightning Network w kontekście mikropłatności. Polega to na bezpośrednim obciążaniu lub doładowywaniu graczy niewielkimi kwotami BTC w odniesieniu do punktów zdobytych w grze:

Lightnite to internetowa gra typu battle royale dla wielu graczy, w której każda konkretna cyfrowa interakcja między graczami powoduje nagrodę pieniężną lub karę. Krótko mówiąc, gracze zarabiają bitcoiny, strzelając do innych graczy i tracą bitcoiny, gdy zostają postrzeleni.

źródło: tutaj

Gracze będą mogli również kupować przedmioty w grze bezpośrednio poprzez portfel lub z poziomu salda w grze. Jako narzędzie dostępu do Lightning Network, zespół Satoshi.Games polecił Bluewallet.

Każdy może wesprzeć projekt Lightnite

Aktualnie Satoshis.Games prowadzi kampanię crowdfundingową, której celem jest zebranie środków na wyprodukowanie i uruchomienie gry. Na chwilę pisania tego tekstu zebrano 2,52% budżetu, który określono w wysokości 50 000 dolarów:

lightnite zarabiaj bitcoiny
źródło: tutaj

Koniecznie zobaczcie trailer gry Lightnite:

Opublikowana na stronie gry mapa drogowa projektu pokazuje, że przy dobrych wiatrach może on ujrzeć światło dzienne najwcześniej w lutym 2021 roku:

lightnite roadmap zarabiaj bitcoiny
źródło: tutaj

Znaczenie Lightning Network stale rośnie

Satoshi.Games dołącza do listy firm, które stosują Lightning Network jako podstawowe medium interakcji dla nowych użytkowników BTC.

Sieć LN wciąż ma duży potencjał do przeprowadzania transakcji, obecnie mogący przekroczyć 800 BTC. Kanały płatności Bitcoin są stale dodawane do sieci:

A zatem zarabiaj bitcoiny w Lightnite!

Co myślicie o projekcie gry Lightnite? Czy Waszym zdaniem koncept gry w połączeniu z mechanizmem Lightning Network „zdaje egzamin”? Macie „smaka” na ten tytuł? Podyskutujmy.

Komentarze