Wystartował największy agregator newsów ze świata kryptowalut

4 953
Algory z wielką radością ogłasza start największego systemu newsów przeznaczony dla inwestorów oraz traderów rynku kryptowalut – Cryptonews aggregator. Jeden z produktów flagowych który, doczekał się wersji produkcyjnej.

Projekt Algory jest skierowany do wszystkich użytkowników giełd kryptowalut na całym świecie.Projekt został stworzony przez traderów wywodzących się z największych światowych giełd: amerykańskiego NYSE oraz NASDAQ. Ma on dostarczyć inwestorom na rynku kryptowalut kompleksowe narzędzia wspomagające trading. Dzięki nim trading ma się stać bardziej efektywny, a przeprowadzane transakcje mają przynosić większe zyski.W ramach jednej platformy dostępnych będzie 13 narzędzi, które w zaawansowany sposób będą wspomagać trading.

Start największego agregatora newsów o kryptowalutach

System Cryptonews umożliwi użytkownikom śledzenie wszelkich informacji mających wpływ na zmienność w cenie kryptowalut z całego świata. Cryptonews filtruje informacje płynące z serwisów tematycznych, blogów, firm skupionych na branży kryptowalut, firm skupionych na branży technologii blockchain. Analizuje również dane z mediów społecznościowych, które mają niebagatelny wpływ na zmienność na rynku kryptowalut.

Tomasz Przybycień, Co-founder Algory

W chwili obecnej do systemu mamy podpięte top 1’000 różnego rodzaju źródeł newsów ze świata kryptowalut. W tradingu liczy się szybkość. Nasz system zapewnia traderom rozwiązanie typu “all cryptonews in one place”, dzięki czemu nie będą już musieli przeglądać dziesiątek innych serwisów czy narzędzi. A już wkrótce na rynku pojawi się nasz kolejny produkt – Cryptoscanner.

Najlepsze miejsce dla krypto traderów

Użytkownicy platformy mają możliwość tworzenia dedykowanych powierzchni roboczych. Klienci platformy będą mogli segregować newsy wedle swoich potrzeb, obserwowanych kryptowalut czy kategorii newsów. Nie zabraknie również danych archwialnych, dzięki którym inwestorzy z rynku kryptowalut będą w stanie ocenić, które źródła informacji miały największy wpływ na zmienność kursów.

Aktualnie dostęp do platformy newsów jest oferowany za darmo. W przyszłości uruchomiona zostanie wersja premium, w której za opłatą użytkownicy otrzymają dostęp do funkcji vip.

Algory Cryptonews jest w tej chwili jednym z największych oraz najbardziej rozbudowanych serwisów agregujących newsy na świecie. Jednak pragniemy przypomnieć, że to dopiero początek. Przed nami dalszy rozwój naszej platformy, w tym bardzo rozbudowany skaner kryptowalut – Cryptoscanner. Oczekujcie na kolejne informacje!

Zapraszamy do posłuchania Tomka Przybycienia na Naszym kanale Youtube:

Zacznij korzystać z Crytponews za darmo – http://app.algory.io

Komentarze