Wieloryby pompują Tether w rynek | Czy da to impuls do dalszych wzrostów?

2 549

Od początku bieżącego tygodnia doszło do wielu dużych transferów Tether (USDT), które zostały skierowane na giełdy kryptowalut. Wzrosty, które obserwowaliśmy w przeciągu ostatnich kilku dni wydają się przyciągać uwagę kilku dodatkowych wielorybów.

Tether i „duże ruchy”

Niedawno prawie 16 milionów USDT-TRON przetransferowano na Binance, a sześć milionów USDT-ERC20 na Bitfinex. Obydwa transfery zostały wykonane na nieznany dotąd adres portfela. Nie ulega wątpliwości, że obydwa ruchy można uznać za znaczące. Nikną one jednak w oczach w porównaniu z wcześniejszą transakcją, która opiewała na prawie 40 milionów USDT-TRON i była skierowana na Binance.

https://twitter.com/whale_alert/status/1188613894534848512

Są to tylko ostatnie z serii znacznych ruchów wielorybów w ostatnim czasie. W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was, że oszałamiające 134 miliony dolarów przeniesiono między portfelami BTC zaledwie dzień przed tym, jak rynek kryptowalut był świadkiem jednego z największych wzrostów w swojej historii.

Niekoniecznie chodzi o bitcoin…

W zeszłym tygodniu wybito mnóstwo nowych USDT. Może to wskazywać na to wskazuje, że osoby o znaczącej sile nabywczej chcą wejść na rynek w wielkim stylu.

Aktualny, tygodniowy wzrost kursu BTC o 15% jest imponujący. Kilka innych dużych zasobów cyfrowych doświadczyło gwałtownych wzrostów. Jednym z największych zwycięzców ostatnich dni był NEO. Projekt ten zyskał 57% w ostatnim tygodniu po wystąpieniu chińskiego prezydenta Xi Jinpinga. Prezydent Chin naciskał w nim na poważne innowacje w sektorze blockchain w Chinach.

Oprócz NEO w kilku innych kryptowalutach powiązanych z Chinami zaobserwowano równie niezwykłą eksplozję cen. Ontology (ONT) powróciło do życia 25 października, zyskując w ostatnim tygodniu ponad 60%. Podobnie Tron (TRX) odnotował znaczny wzrost, znacznie ponad 30%. Tym samym TRX był w stanie odzyskać pozycję dziesiątej co do wielkości kryptowaluty pod względem kapitalizacji rynkowej.

Zrozumiałe jest, że wszelkie wieloryby, które chcą wejść na rynek kryptowalut, prawdopodobnie pragną uzyskać z udziałem własnych środków jak najlepszy wynik kursu cyfrowego aktywa. W związku z tym najwięksi gracze nadal mogą chcieć w tym tygodniu wstrzyknąć do gry jeszcze więcej pieniędzy.

Na koniec chciałbym zachęcić Was do obejrzenia poniższego video. Dajcie znać w komentarzach, co o tym myślicie.

Komentarze