Wieloryb przeniósł na Binance ponad 117 milionów USD w Dogecoinach

Wieloryb przeniósł na Binance ponad 117 milionów dolarów w Dogecoinach

Omawiany wieloryb dokonał zakupu on-chain 1 400 000 000 sztuk kryptowaluty DOGE w dniu 23 maja 2022 roku.

Po siedmiomiesięcznym okresie oczekiwania obserwowany inwestor wznowił handel ulubioną kryptowalutą Elona Muska.

Właśnie z uwagi na zainteresowanie jednego z najbogatszych ludzi na świecie Dogecoin stał się prawdziwym celebrytą wśród kryptowalut i do końca nie wiadomo czy zasłużenie. Jednak już sam ten fakt pozwolił mu na naprawdę wielkie wzrosty wartości jak i wielką spekulację. Musk chciał połączyć Degecoina z biznesem na Twitterze co nie wyszło do dnia dzisiejszego.

Gdy po wielomiesięcznych spadkach rynek kryptowalut zaczął się odbijać w styczniu, Dogecoin również odnotował 30% wzrost wartości. Cena DOGE nieco spadła w ciągu ostatnich dwóch dni z powodu ogólnej wyprzedaży na rynku, ale dzisiaj nabrała niewielkiego rozpędu. Ponadto, z powodu braku zainteresowania inwestorów, wieloryby sprzedawały swoje kryptowaluty DOGE, a Shiba Inu została najbardziej poszukiwaną walutą cyfrową od czasu premiery Shibarium Beta.

Według Whale Alert anonimowy „wieloryb” wysłał 117,53 miliona dolarów Dogecoin (DOGE) na giełdę kryptowalut Binance 25 stycznia. W mniej niż pięć minut wieloryb przeniósł 985 236 sztuk DOGE o wartości około 82,66 miliona dolarów z Binance do swojego portfela.

Przeczytaj także : Microsoft pomoże prowadzić biznes za pomocą możliwości jakie daje Metaverse

Aktywność po okresie uśpienia trwającym 7 miesięcy

Wieloryb dokonał on-chainowego zakupu 1 400 000 000 monet DOGE 23 maja ubiegłego roku. Od tego czasu jego portfel był nieaktywny. Po siedmiomiesięcznym okresie uśpienia wieloryb wznowił handel swoją krytpowalutą DOGE w dniu, w którym Tesla ogłosiła swoje wyniki finansowe za ostatni kwartał.

Niedawne szybkie odbicie rynku skłoniło wieloryby do większej aktywności, ale brak entuzjazmu Elona Muska wobec włączenia Dogecoin do Twittera doprowadził do wyprzedaży.

Traderzy spodziewają się ogólnorynkowego spadku cen kryptowalut, ponieważ ceny Bitcoina i Ethereum nie wykazały znacznego spadku w korekcie jaka miała miejsce na początku tygodnia.

Wartość jednego Dogecoina (DOGE) wzrosła o prawie 2% w ciągu ostatnich 24 godzin i obecnie wynosi 0,08603 USD. W ciągu ostatnich 24 godzin cena wahała się między 0,08345 USD a 0,08788 USD. Wzrost wolumenu o 2% w ciągu ostatniego dnia również wskazuje na ponowne ale lekkie zainteresowanie inwestorów tą kryptowalutą.

Może Cię zainteresuje :

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx