Wesołych Świąt Wielkanocnych 2022!

1 298

Wielkanoc coraz bliżej, dlatego warto przynajmniej na chwilę zrezygnować ze śledzenia wykresów i spędzić czas z rodziną.

Redakcja BitHub życzy wszystkim Czytelnikom oraz ich bliskim świąt spędzonych w zdrowiu i spokoju, a do tego chwili wytchnienia i wiosennego nastroju!

Informacje ze świata krypto

Oczywiście święta nie oznaczają, że BitHub zamierza zwolnić obroty. Przez cały czas będziemy informować o najważniejszych rzeczach ze świata krypto.

Przy okazji warto przypomnieć, że nasze twitterowe konto @BithubPl niedługo osiągnie 11 tysięcy obserwujących. Jeżeli więc nie miałeś do tej pory czasu, aby zacząć obserwować bithubowego Twittera, to świąteczna przerwa może okazać się idealnym momentem.

Jeszcze większym zainteresowaniem cieszy się bithubowy profil na Facebooku: facebook.com/BitHubpl. Liczba osób, które polubiły stronę, niebawem przekroczy 20 500. Jeżeli ktoś do tej pory nie polubił tego fanpage’a, to może to łatwo nadrobić.

Wracając jeszcze do życzeń, warto dodać ogromnych wzrostów dla byków i dużych spadków dla niedźwiedzi. Trudno to jednak będzie pogodzić. 🙂

Komentarze