Webinar: Janusz Zieliński i Maciej Kmita na FxParkiet

689

Webinar z członkami redakcji BitHub.pl odbędzie się już jutro 29.01.2018 o godzinie 19:00 na portalu FxParkiet.  Uczestnikami będą Janusz Zieliński, związany od samego początku z portalem BitHub.pl, obejmujący stanowisko analityka kryptowalut oraz Maciej Kmita nowy członek redakcji i gość specjalny.

O czym będzie webinar?

Temat przewodni to „Bezpieczny portfel Bitcoin, czyli jak nie paść ofiarą kradzieży?” dodatkowo ta wersja prezentacji zostanie wzbogacona o recenzje portfeli sprzętowych. Poza tym w ostatniej chwili pojawiła się informacja o dołączeniu gościa specjalnego – menadżera do spraw rozwoju – Dawida Muszyńskiego, który odpowie między innymi na pytania o portalu BitHub.pl.

W świecie kryptowalut gdzie nie ma pośrednika takiego jak bank użytkownicy sami odpowiadają za bezpieczeństwo swojego skarbca. Przedstawimy jakie środki ostrożności należy zastosować aby nie martwić się o swoje pieniądze.  Opiszemy różne rozwiązania wraz z ich zaletami i wadami oraz poruszymy temat dobrych nawyków zwiększających bezpieczeństwo.

Agenda spotkania:

1. Wstęp, co to kryptografia asymetryczna

2. Podpis cyfrowy a Bitcoin

3. Różne metody trzymania środków w kryptowalutach

4. Przykładowa procedura założenia bezpiecznego portfela

5. Jak stworzyć mocne hasło

6. Steganografia

7. Podsumowanie

Zapisać na webinar możecie się pod tym linkiem.

Komentarze