Walentynkowe okazje kryptowalutowe

3 065

Walentynki to gorący czas nie tylko dla zakochanych par, ale także dla kryptomaniaków. Promocje portfeli sprzętowych to doskonała okazja do zakupu – bezpieczeństwo środków powinno być dla każdego priorytetem.

Flyingatom.shop rozszerza swoją działalność o nowe kategorię produktów. Środowisko kryptowalut staje się coraz mniej hermetyczne i coraz bardziej otwiera się na nowych członków. Z tego względu wprowadzamy do sprzedaży nowe wzory koszulek, kubeczków i innych produktów przeznaczone głównie dla traderów. Te sympatyczne gadżety umilą nawet najbardziej stresujące sytuacje na rynku.

Równocześnie pojawią się Walentynkowe okazje kryptowalutowe. Przy zakupie każdego Ledgera Nano X dostaniecie za darmo Ledger Nano S. Dzięki temu każdy będzie mógł porównać plusy i minusy obu rodzajów portfeli sprzętowych. Do szczegółowej specyfikacji zapraszamy na stronę flyingatom.shop.

To jednak nie wszystko! Dodatkowo sklep FlyingAtom.shop udostępnił czytelnikom Bithuba kod rabatowy -10% na wszystkie zakupy, za wyjątkiem portfeli sprzętowych. To świetna okazja, by zapoznać się ze świeżym asortymentem. Kod rabatowy: WFEQ8CFK

Równocześnie w FlyingAtom Shop w każdą środę dostępne są nowe promocje. W tym tygodniu możecie nabyć bitcoinowe karty do gry aż 25% taniej oraz poduszki z nowymi, kryptowalutowymi wzorami taniej o 15%.

Masz pomysł na ciekawy lub użyteczny gadżet lub jesteś producentem? Zapraszamy do kontaktu!

Komentarze