Usain Bolt zostaje twarzą Step App

Usain Bolt zostaje twarzą Step App

Najszybszy człowiek świata, uznawany przez wielu za najwybitniejszego sprintera w historii- Usain Bolt podpisał właśnie umowę na mocy której zostaje ambasadorem projektu Step App. Jest to kolejny już celebryta który wiąże się z projektem blockchain.

Step App jest projektem niezwykle popularnego trendu move-to-earn, którego założeniem jest nagradzanie uczestników za aktywność fizyczną. Zależnie od projektu, aktywnością taką może być profesjonalne uprawianie danej dziedziny sportu lub zwykły spacer z psem. Dedykowane platformy poza nagradzaniem swoimi natywnymi tokenami (listowanymi często na największych giełdach kryptowalut) pozwalają uczestniczyć w różnego rodzaju wyzwaniach – prywatnych lub publicznych, a także publikowania swoich osiągnięć w mediach społecznościowych.

Usain Bolt, zdobywca 8 złotych medali olimpijskich oraz 11 tytułów Mistrza Świata podkreśla że obecnie jego misją jest edukowanie i inspirowanie milionów ludzi do zwiększenia aktywności fizycznej. Dzięki współpracy z tak innowacyjnym i ambitnym projektem liczy na dotarcie do jeszcze szerszej liczby odbiorców.

Zgodnie z założeniem projektu Step App, ponad 20 milionów osób które zgłosiło zainteresowanie projektem otrzyma możliwość zarabiania tokena KCAL oraz dostęp do rozbudowanej platformy z planami treningowymi, poradami żywieniowymi oraz możliwością wchodzenia w interakcje z użytkownikami całego Świata.

Dailycoin.com wylicza trzy główne cechy charakteryzujące ten projekt:

  1. Rozszerzona rzeczywistość: istniejące w Metaverse awatary użytkowników rozwijają się i zdobywają nowe umiejętności dzięki kończeniu kolejnych wyzwań.
  2. Współzawodnictwo: użytkownicy będą mogli uczestniczyć w różnego rodzaju wyzwaniach, w tym PVP (Player-vs-Player). Dodatkowo przewidziano wyzwania podzielone na poziomy zaawansowania czy podział geograficzny.
  3. Zarabianie: Tak jak wspomniano wcześniej, użytkownicy będą zarabiać token KCAL – wymienialny na inne tokeny na największych giełdach kryptowalut.

Step App jest jak do tej pory najbardziej spektakularnym projektem wypuszczonym w tym roku na platformie DAO Maker. W szczytowym momencie inwestorzy mieli szansę osiągnąć nieprawdopodobne ROI x148. W chwili obecnej projekt jest notowany 27x powyżej ceny listingu. Jak podkreśla CEO projektu – Kirill Volgin – projekt dopiero się rozpędza i jeszcze niejednokrotnie zaskoczy użytkowników.

https://twitter.com/TheDaoMaker/status/1550518441588961280

Czy w tak trudnym i zmiennym momencie na rynku jest miejsce dla projektów takich jak Step App? Ich dotychczasowa historia pokazuje że z pewnością tak, dlatego warto śledzić ich kolejne poczynania.

Może Cię także zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze